ÇORUM TİME

ÇORUM’DA EĞLENCE YAPILMAYACAK

ÇORUM’DA EĞLENCE YAPILMAYACAK
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
20 Temmuz 2015 - 18:07

Son Güncelleme: 22 Temmuz 2015 10:44 muzaffer_kulcuÇorum Belediyesi, 35. Hitit Fuar ve Festivali kapsamındaki tüm konser ve eğlenceleri iptal etti…

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen bombalı saldırı nedeniyle 22 Temmuz’da başlayacak olan Hitit Fuar ve Festivali içerisinde yer alan konserlerin iptal edildiğini duyurdu. Suruç’ta meydana gelen menfur saldırının Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik bir saldırı olduğunu belirten Külcü, saldırıyı yapanları da lanetledi. Külcü, “Çarşamba günü başlayacak olan festivalimizde ünlü sanatçıların konserleri de yer alıyordu. Ünlü sanatçıların vereceği bu konserleri ileriki tarihlere erteledik. Eğlence ve konserler bu seneki festivalde yer almayacak.” dedi. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Suruç’taki hain saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
BİRKAN 21 Temmuz 2015 / 15:09

DEĞERLİ BAŞKANIM ASLINDA BÜTÜN HEPSİNİ İPTAL ETSENİZ DAHA ÇOK İYİ OLACAK ÇÜNKÜ BİZDE ACI İÇERİSİNDEYİZ IŞİD DİBİMİZE KADAR GİRDİ ÇIKMAK BİLMİYOR ALLAH AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI VERSİN NUR İÇİNDE YATSINLAR MEKANLARI CENNNET OLSUN.

BİRKAN 21 Temmuz 2015 / 15:11

BU ARADA CADDELERİMİZİ GÜZEL ŞEYLERLE SÜSLÜYORSUNUZ BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ