ÇORUM TİME

BELEDİYE BAŞKANI MEYDAN OKUDU

BELEDİYE BAŞKANI MEYDAN OKUDU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
09 Eylül 2015 - 18:04

Son Güncelleme: 10 Eylül 2015 11:18 teröre lanet mitingi (3)Çorum’un Ortaköy İlçesi Belediye Başkanı Taner İspir, özerklik ilanı yapan Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret’e Çorum’dan meydan okudu. Taner İspir, “İç savaş başlatmışsanız Ortaköy Belediye Başkanı olarak diyorum ki o savaş başımızın üzerinedir” dedi…

Çorum’un Ortaköy ilçesinde teröre lanet ve bayrağa saygı mitingi yapıldı. Ortaköy ilçesi Cumhuriyet meydanında yapılan teröre lanet ve bayrağa saygı mitingine Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Uysal, MHP İlçe Başkanı Celal Ceyhan, CHP il encümen üyesi Dilaver Yıldırım, AK Parti il encümen üyesi Mustafa Çelik ve vatandaşlar katıldı.

CİZRE BELEDİYE BAŞKANINA MEYDAN OKUDU

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, terörü lanetlediği konuşmasında; Şırnak’ın Cizre İlçesi Belediye Başkanı Leyla İmret’in iç savaş ilanı yaptığını hatırlatarak, “Ne için ilan etti? Bu ülkeyi bölmek için mi? İç savaş başlatmışsanız Ortaköy belediye Başkanı olarak diyorum ki o savaş başımızın üzerinedir. Bizde bu ülkeyi böldürmemek için karşınızdayız” ifadelerini kullandı.

İSBİR: PKK VE YANDAŞLARI İYİCE AZDILAR

Konuşmasında, PKK ve örgüt yandaşlarına sert sözlerle yüklenen Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, “Son 30 yıldır vatanımızın ve milletimizin başının belası olan PKK terör örgütü ve yandaşları iyice azmıştır. Türk milletinin karakterini tanımamaktadır. Türk milliyetçiliğini göz ardı etmektedir. Ortaköy halkını da göz ardı etmektedirler. Bunun akabinde azgınlıklarının sebebi olarak emniyet mensuplarımızı, askerlerimizi vatandaşlarımızı kalleşçe pusu kurarak şehit etmektedirler” şeklinde konuştu.

BAŞKAN PKK’YI KUDURMUŞ KÖPEĞE BENZETTİ

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, konuşmasında şunları kaydetti: “Kudurmuş köpekler gibi emperyalist güçlerin yaltakçılığını yapmaya ve kan akıtmaya devam ederek Türk Milletine saldırmaktadırlar. Başına eşarp takıp altına etek giyerek, Kürt devletini kuracağım diyerek sağa sola ateş etmektedirler. Devlet kurmak etek giymeye benzemez, devlet kurmanın bir adabı vardır. Bu millet size Kürt devletini kurdurmaz. Bu zamana kadar bölücü örgüt, Türk milletinin YUNUS sevdasından faydalandı şimdi YAVUZ’un öfke zamanıdır. Öfkeliyiz. Kandile Türk bayrağını dikeceğiz inşallah.”

teröre lanet mitingi (2)

teröre lanet mitingi (1)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ