ÇORUM TİME

ÇORUMLU İŞADAMI SÖZÜNÜ TUTTU

ÇORUMLU İŞADAMI SÖZÜNÜ TUTTU
1.430
26 Eylül 2013 - 15:51

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Çorumlu hemşerimiz Avni Çelik tarafından Alaca’ya yaptırılan yeni kampus alanındaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor…

avni çelikKonuyla ilgili bilgi veren şantiye şefi Sami Karataş, çalışmaların planlanan şekilde devam ettiğini belirterek, okul binasının temelinin atıldığını, 11 Ocak tarihine kadar çalışmaların bitirileceğini vurguladı. 10 Kasım tarihinde yönetim binasının kaba inşaatının tamamlanacağını kaydeden Karataş, Meslek yüksek Okulu inşaatının tek katlı olacağını, kendi çalışmalarında bir sıkıntının olmadığını söyledi.

NASIL BİR YERLEŞKE OLACAK?

Alaca Meslek Yüksek Okulu, (MYO) Alaca-Yozgat anayolu üzerinde yer alıyor. Temeli atılan MYO’nun girişinde büyük bir havuz yer alacak. Yönetim binasının yanı sıra dersliklerin yer alacağı binada, her derslik 113 metrekare, her bölümler için 128 metrekare laboratuar ve kütüphane, amfi olacak. Bilgisayar laboratuarı, kaynak atölyesi içerisinde ise ayrı ayrı 100’er kapasiteli erkek-kız yurtları, lojmanlar, restoran, cafe, spor tesisi, yaşam alanları, otopark ve cami de yer alacağı kampüste her şey öğrencilerin eğitim ve yaşam konforu düşünülerek tasarlandı.

myo inşaatı başladı (2)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.