ÇORUM TİME

ÇORUMLU ÜLKÜCÜLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

ÇORUMLU ÜLKÜCÜLERDEN ANKARA ÇIKARMASI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
08 Ağustos 2015 - 14:12

Son Güncelleme: 8 Ağustos 2015 14:12 image2Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Hattab İmal, yönetimde bulunan Araştırma Görevlisi Alperen Uluer ve Sanat tarihçisi Kenan Dogan ile birlikte Genel Merkezde bir takım ziyarette bulundu…

İmal ve yöneticiler, ilk olarak Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’u ziyaret etti. İmal,Kılavuz’a son 3 ayda yaptıkları faaliyetlerin raporunu ve önümüzdeki süreçte kısa ve uzun vadede yapmak istediklerini anlattıktan sonra, seçim öncesi ve seçim sonrası teşkilatların ve Çorum’un durumu ile ilgili bilgi verdi.
MHP Genel Merkezinde ülkücü milliyetçi hareketin liderini ziyaret etti. Son bir yıllık dönemde yaptıkları ile Devlet Bahçeli’nin de takdirini de kazanan İmal ve yönetimi Liderin hayır duasını alarak görüşme sona erdi .
MHP Genel Sekreter Yardımcısı M. Hidayet Vahapoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Yagmur Damlası Derneği Genel Başkanı Hüseyin Akgül, Elazığ Millet vekili Yavuz Temizer, İstanbul Milletvekili Atila Kaya Ekmek Üreticileri Fedarasyonu Genel Başkanı Murat Kavuncu ile görüşmelerini tamamladıktan sonra Çorum’a döndü.
image1image4

image5

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ