ÇORUM TİME

ÇORUM’UN LEHİNE OLAN HERŞEYİ DESTEKLERİZ

ÇORUM’UN LEHİNE OLAN HERŞEYİ DESTEKLERİZ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
18 Ağustos 2015 - 17:16

Son Güncelleme: 18 Ağustos 2015 17:16 3Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Genel Başkan Adayı Emin Çakmak, TÜRSAB’ın Çorum’daki üyelerinden destek istemek amacıyla Çorum’a geldi. Emin Çakmak, Çorum programı kapsamında Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti.
Çorum’daki TÜRSAB’a bağlı bazı turizm acentelerinin temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette açıklamalarda bulunan TÜRSAB Genel Başkan Adayı Emin Çakmak, göreve gelmesi durumunda TÜRSAB’da yapısal değişikliklere imza atacağını söyledi.
TÜRSAB’ın; rehberlik hizmetlerini, turizm güzergahlarını ve üyelerine verdiği hizmetlerini en baştan ele alacaklarını belirten Çakmak, “Ülkemizde turizm sektörünün bir çok sorunu var. Bu sorunların çözümünün ancak güçlü bir TÜRSAB yapılanmasıyla mümkün olabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle aday oldum” dedi.

ÇORUM’UN LEHİNE OLAN HER ÇALIŞMAYI DESTEKLERİZ

Göreve gelmesi durumunda yeni bir oluşuma gideceğini, bu oluşuma illerin Ticaret ve Sanayi Odaları’nı da dahil etmeyi planladığını belirten Çakmak, “TSO’ların da içerisinde bulunduğu yeni bir oluşumla turizm güzergahlarını yeniden belirleyip, yerel aktörlerin de desteği ile çok daha başarılı organizasyonlara imza atabiliriz. Bu anlamda ticaret ve sanayi odalarımızı önemsiyorum” şeklinde konuştu.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Çorum’un; turizm güzergahı açısından teorikte coğrafi konum olarak avantajlı durumda olsa da, pratikte bu avantajı kullanamadığını söyledi. Çorum’un lehine olan her türlü çalışmaya destek verdiklerini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini ifade eden Başaranhıncal, TÜRSAB Genel Başkanlığı seçimlerine Emin Çakmak’a başarılar diledi. Ziyarette ayrıca Çorum’un turizm yapısı hakkında da bilgi alışverişi yapıldı.
2

1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ