ÇORUM TİME

DAHA TEMİZ BİR SUNGURLU İÇİN

Sungurlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ‘Daha Temiz Bir Sungurlu’ için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

DAHA TEMİZ BİR SUNGURLU İÇİN
221
26 Ağustos 2020 - 9:16

Sungurlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ‘Daha Temiz Bir Sungurlu’ için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün değişik bir mahalle de komple sokak ve cadde temizleme işlerini gerçekleştiriyor. Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerinin,ilçe genelinde başlattığı temizlik çalışmaları vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Çalışmalar kapsamında her gün ekipler tarafından, belirlenen mahalle de genel temizlik çalışmaları sürdürülüyor. Temizlik ekipleri ilçe genelinde rutin olarak sürdürülen temizlik çalışmalarını titizlikle yaparken, yol ve kaldırım kenarlarında çıkan otların temizliği, kaldırım üstü temizliği, sokak aralarının temizliği, dal, ot, moloz kaldırımı gibi bütün genel temizlik işlerinide yapıyorlar. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot