ÇORUM TİME

DEVAM EDEN YATIRIMLARI İNCELEDİ

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Dodurga ilçesindeki yatırımları yerinde inceledi.

DEVAM EDEN YATIRIMLARI İNCELEDİ
806
13 Ağustos 2020 - 11:25

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Dodurga ilçesindeki yatırımları yerinde inceledi. Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ında eşlik ettiği incelemede ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi veren Milletvekili Kaya, “Dodurgamıza söz verdiğimiz gibi Toplu Konut İdaresi tarafından 100 ü 2+1, 60’ı 3+1 olmak üzere toplam 160 konut, 1 cami ve ticarethaneden oluşacak olan TOKİ konutlarını yerinde inceledik. Yüklenici firmaya Şubat ayında yer teslimi yapmıştık şuan konutların % 60’ı bitmiş durumda geriye kalan kısımlarıda yıl başına kadar bitirilip Dodurgalı hemşehrilerimize teslim edeceğiz.

DODURGA’MIZA EŞİNE NADİR RASTLANIR BİR SOSYAL TESİS

Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından yapılan ve bir dönem kullanılan sosyal tesis ve yüzme havuzunu gayretlerimiz ile Gençlik ve Spor Bakanımızın oluru ile Dodurga Belediyesine kazandırdık. Bakanlığımız tarafından yeniden yapılarak bölgenin ve Çorumlunun hizmetine sunulacak olan tesis bölgede ve Çorum’da eşine nadir rastlanan bir tesis olacak. Dodurga Belediyesi tarafından yaptırılan 1.000 metrekare sinema salonu, düğün, nişan ve mevlit yemekleri için yapılan binamız ve müştemilatı düğün ve mevlit yemekleri için mutfak bulunmakta ve iki binanın ortasındaki alanda çevre düzenlemesi yapılarak kır düğünü ve yemek verilmesi için kullanılacak. Yerinde incelemelerde bulunduğumuz 3 büyük yatırım Dodurga’mıza ve bölgemize hayırlı olsun. Bu yatırımların memleketimize gelmesinde emeği geçen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al