ÇORUM TİME

DOMİNO’S PİZZA’DAN BÜYÜK JEST

DOMİNO’S PİZZA’DAN BÜYÜK JEST
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
10 Şubat 2014 - 13:05

Son Güncelleme: 10 Şubat 2014 13:05 dominos pizza çorum (1)Dünyanın en ünlü pizza markalarından olan Domino’s Pizza şehit ailelerine büyük jest yaptı.
Vatan toprakları ve ülkemizin güvenliği için canlarını feda eden şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine duyarlı esnaflarımız bir bir sahip çıkmaya devam ediyor.
Domino’s Pizza da sosyal sorumluluk çerçevesinde şehit ailelerinden ücret almıyor. Çorum’un yanı sıra Yozgat ve Merzifon’a da şube açan Çorumlu genç girişimci Türker Ülkü, bu uygulamanın 3 şubelerinde de geçerli olduğunu ifade etti. Çorum’da çevre yolu üzerinde hizmet veren Domino’s Pizza’nın başlattığı bu uygulama ise vatandaşlardan büyük takdir topluyor.
Bu takdirin mükaafatı ise Merzifon Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı’ndan geldi. Merzifon Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı bu uygulamayı ilçelerinde başlatan Çorumlu girişimci Türker Ülkü’yü plaketle ödüllendirdiler.
Esnafın Sesi olarak, bu tür uygulamaların örnek alınmasını diliyor ve tüm işletmelerimizin karınca kararınca şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine sahip çıkmasını bekliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ