ÇORUM TİME

EFSANE CUMA’YA DİKKAT ÇEKTİ

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Orman ve Ağaç Ürünleri Grubu Meclis Üyesi Murat Erdal, son yıllarda adeta bir akım haline gelen “Efsane Cuma” uygulamasına dikkat çekti.

EFSANE CUMA’YA DİKKAT ÇEKTİ
918
27 Kasım 2019 - 17:17

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Orman ve Ağaç Ürünleri Grubu Meclis Üyesi Murat Erdal, son yıllarda adeta bir akım haline gelen “Efsane Cuma” uygulamasına dikkat çekti. Efsane Cuma uygulamasının yanlış uygulama olduğunu söyleyen Erdal, “Kurallara uygun bir indirim uygulaması değildir. Haksız kazanç sağlamak isteyen firmalara karşı dikkatli olunmalıdır” dedi.

Gerçekten bir alış veriş yapılacaksa özel siparişlerde doğrudan mobilya üreticilerine gidilmesi veya tasarımlı ve hazır ürünlerde mağazalara ulaşılarak ihtiyacın karşılanması gerektiğinin altını çizen Murat Erdal, “Mutlaka yakından görerek ve bildiğiniz mobilya firmalarını tercih ediniz. Aksi takdirde bu gibi durumlarda paranız boşa gidebilir. Sektör temsilcileri olarak tüketicilere önerimiz; cuma günü özellikle internetten mobilya alış-verişi yapmamalarıdır. Bu algıdan uzak durulmalı, ayrıca bu kontrolsüzlüğün devletimiz tarafından denetimler uygulanarak bir an önce önüne geçilmelidir. Gelen mesajlara dikkat edilip, algı oluşturan firmalardan uzak durulmasını tavsiye ediyoruz”diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin