ÇORUM TİME

ESKİ İLÇE BAŞKANI SALDIRIYA UĞRADI

AK Parti Osmancık eski İlçe Başkanı, Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Cafer Karlı darp edildi. Karlı, kendisini darp ettiği gerekçesiyle AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Yücel’den şikayetçi oldu.

ESKİ İLÇE BAŞKANI SALDIRIYA UĞRADI
4.482
16 Mayıs 2019 - 18:52

Osmancık AK Parti eski İlçe Başkanı, Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Cafer Karlı Osmancık Emniyet Müdürlüğü’nde verdiği ifadesinde kendisini darp ettiği gerekçesiyle AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Yücel’den şikayetçi oldu. Karlı’nın ifadesine göre olay şöyle gelişti. Bu gün saat 15.15 sıralarında Osmancık AK Parti eski İlçe Başkanı, Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Cafer Karlı yalnız olarak Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinden Fide aldığı sırada İl Genel Meclisi Üyesi olan Mehmet Yücel işyerinin önünde yanına gelerek Karlı’ya hitaben “Biz senin yaptığını unutmadık, seçimi senin yüzünden kaybettik. Ananı, avradını….” dedi ve üzerine saldırdı. Suratına birkaç defa yumruk alan Karlı iş yerinin önünde bulunan fide kasalarının üzerine düştü. Kendini savunmaya çalışan Karlı karşı tarafa herhangi bir saldırıda bulunmazken, iş yeri sahibi araya girdi ve ikisini ayırdı. Karşı tarafın kendisine beden gücü kullanarak saldırdığını ifade eden Karlı Osmancık Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı. Daha önce herhangi bir husumetlerinin olmadığını, ilk defa böyle bir olay yaşandığını belirten Karlı darp eden ve hakarette bulunan Mehmet Yücel’den davacı ve şikayetçi oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al