ÇORUM TİME

ALİ YÜKSEL KAVUŞTU’DAN SEÇİM TURU

ALİ YÜKSEL KAVUŞTU’DAN SEÇİM TURU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
23 Mayıs 2015 - 15:05

Son Güncelleme: 25 Mayıs 2015 00:35 IMG_3366

IMG_3380

IMG_3411

IMG_3553

IMG_3501

IMG_3496

IMG_3470

AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, seçim çalışmaları kapsamında Osmancık, Hacıhamza ve Kargı’da çeşitli temaslarda bulundu. İlk olarak Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’ı makamında ziyaret eden Kavuştu, daha sonra ilçede bulunan bazı esnafları işyerlerinde ziyaret ederek bir süre görüştü. Kavuştu, esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlardan 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye destek vermelerini istedi. Kavuştu, Osmancık İlçesindeki temaslarından sonra Hacıhamza’ya gitti. Burada, AK Parti Kargı İl Genel Meclis Üyeleri Mesut Tuğrel ve Mustafa Yıldız tarafından karşılanan Ali Yüksel Kavuştu, partililerle çeşitli istişarelerde bulundu.

BAŞKAN ZEKİ ŞEN’DEN BRİFİNG ALDI

Kavuştu, Hacıhamza’daki temaslarının ardından Kargı Belediyesi’ne giderek Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen ile görüştü. Görüşmeye, spor salonu açılışı için Kargı’ya gelen AK Parti Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı ile AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu da eşlik etti.

PAZARDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Miletvekili Ali Yüksel Kavuştu, daha sonra Kargı İlçesinde Cuma günleri kurulan halk pazarına giderek vatandaşların sorunlarını dinledi. Satıcılardan sebze ve meyvelerin fiyatları hakkında bilgi alan Kavuştu’ya bazı vatandaşlarda “Pazar çok pahalı vekilim” şeklinde şikayetlerini iletti.

KARGI DEVLET HASTANESİ AÇILIYOR

Kargı ilçe merkezinde yapımı büyük oranda tamamlanan Kargı Devlet Hastanesi’nin inşaatında inceleme ve denetimlerde bulunan Kavuştu, yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Çorum’da sağlık sektöründe önemli yatırımlar olduğuna dikkat çeken Ali Yüksel Kavuştu; “Tüm ilçelerimizdeki devlet hastaneleri yenileniyor. Dolayısıyla ilimiz sağlık sektöründeki bu yeni yatırımlar, Çorum’un sağlık sektörüne de önemli bir ivme kazandıracaktır” dedi. Kargı Devlet Hastanesi’nin kısa sürede tamamlanarak hizmet vermeye başlayacağını ve ilçeye yakışır bir hastane olacağını ifade eden Kavuştu, işçilere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

SPOR SALONUNA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Kargı ilçesinde yapımı tamamlanan ve toplam maliyeti 5 milyon lira olan Spor Salonu ve sentetik çim sahanın da açılış töreni gerçekleştirildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen açılış törenine, Ak Parti Milletvekilleri Salim Uslu ve Cahit Bağcı, Çorum eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Kargı Kaymakamı Ali Erdoğan, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Tosya Belediye Başkanı

Kazım Şahin, Ak Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, eski milli futbolcu Tanju Çolak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

ESKİ FUTBOLCUYA BÜYÜK İLGİ VAR

Kargı’daki spor salonu ve sentetik çim sahanın açılışına katılan eski milli futbolcu Tanju Çolak, daha sonra milletvekilleri ile birlikte ilçede esnaf ziyaretleri yaptı. AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Çorum eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ve eski İl Başkanı Mehmet Karadağ ile birlikte esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Tanju Çolak, vatandaşlardan gördüğü yoğun ilgi karşısında oldukça mutlu oldu. Vatandaşlar eski futbolcu ile bol bol hatıra fotoğrafı çekindi.

MİLLETVEKİLLERİ MUHTARLARI DİNLEDİ

Eski Milli Futbolcu Tanju Çolak ile birlikte Kargı’da esnaf ziyaretleri yapan Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı ve eski milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, daha sonra Kargı Kültür Sitesinde düzenlenen köy muhtarları toplantısına katıldı. Salim Uslu ve Tanju Çolak, yoğun programları nedeniyle salondan erken ayrılırken köy muhtarları çeşitli istek ve taleplerini AK Parti Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı’ya iletti. Toplantıda, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan da hazır bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ