ÇORUM TİME

ESNAF SIKINTI İÇİNDE

ESNAF SIKINTI İÇİNDE
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
07 Mart 2014 - 9:31

Son Güncelleme: 7 Mart 2014 09:31 CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve Belediye nuhes2Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek’i makamında ziyaret etti.
CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, esnafın sıkıntılarını en iyi bilen kurumların başında esnaf kefaletin geldiğini söyleyerek, kendilerine göre sıkıntıda olmayan hiçbir kurumun olmadığını dile getirdi. Kenan Nuhut’un Çorum’a yakışan bir belediye başkanı olacağını kaydederek, Çorum’un Kenan Nuhut’a sahip çıkması gerektiğini ifade etti.
CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise, Vedat Canbek’in bir esnaf olduğunu ve tam bir esnaf dostu olan birisi olarak kendisinin de dostu olduğunu söyledi. Kendisine Çorum sevdalısı dendiğini dile getiren Kenan Nuhut, bu sevdasını Çorum ile buluşturmak üzere yola çıktığına değindi. CHP Heyetinin kendisine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vedat Canbek ise, esnafın büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu söyleyerek, Kenan Nuhut’a ve CHP’ye başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ