ÇORUM TİME

EŞYA YARDIMLARI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Çorum’da el uzatmadık ihtiyaç sahibi bırakmamayı hedefleyen Çorum Belediyesi, bir aileye daha eşya yardımı yaparak yüzleri güldürdü.

EŞYA YARDIMLARI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ
1.183
15 Ağustos 2020 - 11:05

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Çorum’da el uzatmadık ihtiyaç sahibi bırakmamayı hedefleyen Çorum Belediyesi, bir aileye daha eşya yardımı yaparak yüzleri güldürdü. Gıda Bankası hizmetiyle ihtiyaç sahiplerinin sürekli yanında yer alan Çorum Belediyesi, gıda yardımının yanı sıra kıyafet ve eşya yardımıyla da yüzleri güldürmeye devam ediyor. İhtiyaç sahibi ailelerin belirlenen aralıklarla gıda bankasından alışveriş yaparak ihtiyacı olan malzemeleri aldıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Ayrıca esnaflarımızın gıda bankasına getirdikleri kıyafetlerden de ihtiyaç sahibi hemşehrilerimiz faydalanabiliyor. Belediyemizin Gıda Bankası hizmeti sadece gıda yardımıyla kalmayan güzel bir hizmet. Bugün de bizden eşya talebinde bulunan bir ailemize eşya yardımı yapılmasına vesile olduk.” dedi.

Gıda Bankası marifetiyle veren elle alan el buluşuyor

Çorum Belediyesi Gıda Bankası sadece gıda yardımı yapmakla kalmıyor; hayır yapmak isteyen vatandaşları da hayır ve yardımda buluşturuyor. Çorum esnafının hayırseverlik noktasında çok duyarlı olduğunu söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Esnafımız kıyafet noktasında gıda bankamıza çok güzel yardımlarda bulunuyor. Hemşehrilerimiz de kullanmadıkları eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için gıda bankamıza getiriyor. Biz de gerekli durumlarda bakım ve onarımlarını yaparak bu eşyalarımızı bugün olduğu gibi ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Belediyemiz Gıda Bankası bu anlamda da alan elle veren eli buluşturmaya devam ediyor.” dedi ve hayırseverler vatandaşlara kullanım fazlası eşyalarını gıda bankasına ulaştırmaları çağrısında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot