ÇORUM TİME

GENÇ ÖĞRETMENE HÜZÜNLÜ VEDA

Çorum’un Osmancık İlçesinde girdiği bunalım sonucu yaşamına son veren Türkçe Öğretmeni 38 yaşındaki Gonca Güler son yolculuğuna uğurlandı.

GENÇ ÖĞRETMENE HÜZÜNLÜ VEDA
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
02 Nisan 2018 - 21:46

Son Güncelleme: 3 Nisan 2018 17:30 38 yaşındaki 2 çocuk annesi Türkçe Öğretmeni Gonca Güler Osmancık Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi. Cenaze töreni öncesinde Gonca öğretmenin biyografisi okundu ve Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel’de bir konuşma yaparak ne kadar üzgün olduklarını dile getirdi. Cenaze törenine Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Belediye Başkanı Hamza Karataş, Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Şube Müdürleri, Siyasi parti temsilcileri, eğitim camiası, Güler ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İkindi namazına müteakiben Osmancık Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde Osmancık Müftüsü Süleyman Çoban’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Gonca öğretmen yakınları ve sevenleri tarafından omuzlarda taşınarak asri mezarlıkta toprağa verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Sinan 3 Nisan 2018 / 14:25

Bu eğitim politikasıyla daha çooook öğretmen böyle bunalıma girer. Yazıklar olsun yazıklar!

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ