ÇORUM TİME

GEREKİRSE TADİLATI BİZ ÜSTLENELİM!

Çorum eski Devlet Hastanesi’nin bir an önce açılması gerektiğini dile getiren Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Gerekirse Sungurlu Belediyesi olarak hastanenin tadilat sürecini biz üstleniriz” dedi.

GEREKİRSE TADİLATI BİZ ÜSTLENELİM!
8.868
28 Kasım 2020 - 19:11

Eski Çorum Devlet Hastanesi’nin açılması hususunda partisinin başlattığı eyleme destek olmak amacı ile Çorum’a gelen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, önemli açıklamalar yaptı. Şahiner; ”Gün dayanışma günüdür” dedi. Sungurlu’da bile günde iki üç kişinin covit-19 nedeni ile hayatını kaybettiğini belirten Şahiner, ‘Gün dayanışma günü, birlik olma günüdür. Bu sürecin partisi, sağı, solu olmaz. Hastanenin bir an önce faaliyete geçmesi elzemdir. Hayat durdu, esnaf iş yapamaz hale geldi. Alınan önlemler yetersiz, ciddi önlemler alınarak ve vatandaşa destek olarak bu süreci yönetmek gerekiyor” dedi. Eski Çorum Devlet Hastanesi’nin bir an önce açılması hususunda elini taşın altına koymaya hazır olduğunu dile getiren Şahiner, ‘Sungurlu Belediyesi olarak hastanenin tadilat sürecini gerekirse biz üstleniriz’ şeklinde konuştu.

BU İŞLERİN ‘PARTİSİ’ OLMAZ

Bu süreçte her kesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayan Şahiner, ‘Bu işin partisi olmaz Çorum’un bu hastaneye ihtiyacı var, hastaneler yüzde yüz dolmuş durumda. Vakalar artıyor. Birlik ve beraberlik ile bu sürecin üstesinden gelebiliriz’ dedi.


 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
Ali veli29 Kasım 2020 / 19:45

Adam sın başkanım 3 vekil 1 belediye başkanın yapamadıklarini siz yapıyorsunuz helal olsun size siz çoruma ya vekil yada belediye başkanı olmalısınız Allah razı olsun sizden

Yunus aykaç29 Kasım 2020 / 21:21

Helal olsun başkan gün beraberlik günüdür herkes taşın altına elini koymak zorunda hastanenin biran önce açılması lazım zaten 15 yıl olmadıydı yapılalı ne çabuk eskidi bu hastane

1xbetbetpasmariobet