ÇORUM TİME

GEZGİN DAMAKLAR ÇORUM’A ÇATAL AŞI İÇİN GELECEK

GEZGİN DAMAKLAR ÇORUM’A ÇATAL AŞI İÇİN GELECEK
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
03 Eylül 2013 - 15:38

Son Güncelleme: 3 Eylül 2013 15:38 çorum çatalaşıGezgin Damaklar, keşif ve lezzet düşkünü seyahat severlere bu yıl Kurban Bayramı için keyifli ve lezzet dolu rotalar hazırladı. Gidilecek yerler arasında Çorum da var…
En fazla 20 kişinin katılımıyla gerçekleşen turlarda, damak tadına düşkün seyahat severler, yaşayacakları farklı gezi deneyimlerinin yanı sıra kimi zaman yöre evlerine bilinmedik lezzetler için konuk olurken, kimi zaman da şehrin ünlü bir restoranında damak tadına varabiliyor, bazen de yörenin meşhur aşçısının mutfağında birlikte yemek pişirerek tadım zevkini paylaşıyorlar.

BALLICA’DAN HATTUŞAŞ’A

16 – 20 Ekim tarihleri arasında 5 gün / 4 gece sürecek tur esnasında ülkemizin önde gelen kültürel ve doğal varlıklarının yanı sıra Peskutan Çorbası ve Pezik Turşusu lezzetine sahip Sivas, ünlü kebabı ile Tokat, Baklalı Dolması meşhur Amasya, Topuz Kebabı ile ünlü Merzifon, tadılmaya değer Çatal Aşı ile Çorum ve 93 çeşit yiyecekle zengin bir mutfağa sahip Ankara’yı kapsıyor. Tur boyunca sıradışı menüler, kahvaltı ve yemekler de dahil iki kişilik odada kişi başı fiyatı 1.150 TL.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ