ÇORUM TİME

HAVAALANI İÇİN TALİMAT VERİLDİ

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, MKYK toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Çorum havaalanı konusunu görüştüğünü açıkladı.

HAVAALANI İÇİN TALİMAT VERİLDİ
3.681
13 Mayıs 2019 - 16:49

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’a havalimanı yapımı için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan tarafından talimatın verildiğini açıkladı. Geçtiğimiz Pazar günü bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında konuşan Milletvekili Ceylan, havalimanı yapımı için Bakan Turan’ın talimat verdiğini kaydetti. Eski devlet hastanesinin tekrar açılması içinde Sağlık Bakanlığı’ndan bir heyetin geleceğini kaydeden Ceylan, “Yine aynı şekilde devlet hastanesinin yeniden faaliyete geçirilmesi konusunu görüştük” ifadelerini kullandı.

GÜNLÜK 17 BİN KİŞİ GELİYOR

Ayrıca Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgesinde yaşanan trafik sorununun çözülmesi için alt geçit yapımı konusunu da görüştüklerini vurgulayan Ceylan, “Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni günlük 17 bin kişi ziyaret ediyor. Mutlaka burada trafikte aksaklıklar yaşanıyor.” şeklinde konuştu. Birlik ve beraberlik mesajları da veren Milletvekili Ceylan, “Bereketin bol olduğu bir aydayız. Birliğimizi, beraberliğimizi güçlendireceğimiz bu süreçte iftarda bizi buluşturan İl Başkanlığımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.