ÇORUM TİME

HER ZAMAN YENİ GİRİŞİMCİNİN YANINDAYIZ

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Behiç Akkaş, ilçede faaliyet göstermeye başlayan Azim Asansör firması sahibi Elif Atar’ın ziyaretinde, her zaman yeni girişimcilerin yanında olduklarını vurguladı.

HER ZAMAN YENİ GİRİŞİMCİNİN YANINDAYIZ
289
20 Ağustos 2020 - 11:20

İlçede yaklaşık bir yıl önce faaliyet göstermeye başlayan Azim Asansör firması sahibi hemşehrimiz Elif Atar, kardeşleri İlhan ve Ali İmran Sabıroğlu ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş’ı makamında ziyaret ederek, firmanın çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler verdi. Firmanın faaliyette bulunduğu süre içerisinde sonuçlandırılan projelerin, sahipleri tarafından hizmet ve kalite acısından büyük beğeni ve taktirle karşılandığını belirten Elif Atar, kendisinin de bir tüketici olarak hizmetin kişilere en iyi şekilde ulaşması için ekibiyle birlikte hizmete her zaman hazır olduklarını ifade etti.

“MEMLEKETİMİZE HİZMET İÇİN GERİ DÖNDÜK”

Yaklaşık 25 yıl İstanbul’da asansör imalatı ve montajı sektöründe aile şirketi olarak faaliyet gösteren firmalarını, ilçeye taşıyarak Sungurlu halkına sektörde kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedeflediklerini anlatan Atar, meslek gruplarında ilçeye kazandırılan her yeni kuruluşun, yeni istihdam sağlayacağını ve desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca kadınların her sektör içerisinde başarılı olabileceğini de sözlerine ekleyen Elif Atar, her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kadınların, büyük başarılara imza attığının altını çizdi. Bu sektörün ilk girişimci kadını olan hemşehrimiz Elif Atar, firmaları hakkında şunları kaydetti: “Başta İstanbul olmak üzere, Rize, Samsun, Tokat, Merzifon, Erzincan, Tekirdağ, İzmir, Mersin dışında Gürcistan’a (Batum), Azerbaycan’a asansör kabini imalatı yaparak, yaygın bir müşteri ve tedarikçi alanı oluşturduk. Şuan için sektörde bakım-onarım, revizyon (yenileme) ve montaj alanında faaliyet göstereceğiz. Bugün ise bu alanda ki tecrübemizi Sungurlu halkımızla paylaşmak istiyoruz. Memleketimize hizmet için geri döndük”

ELİF ATAR’A KARDEŞLERİNDEN DESTEK

Ziyarette, Sungurlu ve Çorum basının yanı sıra ulusal basında uzun yıllar görev yapan ve başarılı çalışmalara imza atan gazeteci hemşehrimiz Ali İmran Sabıroğlu’da hazır bulundu. Kardeşi Elif Atar’ın ilçeye yatırım yapmasında emeği olan Ali İmran Sabıroğlu’da, ilçe hakkındaki gözlemlerini dile getirdi. Kendisinin de 10 yılı aşkın bir süre asansör imalat sektörü içerisinde İmalat Müdürü olarak görev aldığını anlatan Ali İmran Sabıroğlu, kardeşi Elif Atar’ın her zaman yanında olduğunu, ilçede iyi hizmetlere imza atacağına inandığını söyledi.

“HER ZAMAN YENİ GİRİŞİMCİLERİN YANINDAYIZ”

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kadın, erkek demeden her zaman yeni girişimcilerin yanında olduklarını belirtti. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından yatırımcıya büyük teşvikler sunulduğunu da ifade eden Akkaş, Organize Sanayi Bölgesi’nin yatırıma açık olduğunu söyledi. TSO Başkanı Behiç Akkaş, şehir dışında bulunan ilçe halkının geri dönerek, kendi ilçesine yatırım da bulunmasının Sungurlu halkına ve sanayisine güç katacağını ve her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot