ÇORUM TİME

Hilal Sinem ile Kemal Burhan evlendi

Çorum 112 acil sağlık hizmetleri çalışanlarından Hilal Sinem Üner ile Özel İdare Müdürlüğü personeli Kemal Burhan Borucu, hayatlarını birleştirerek evliler kervanına katıldı.

Hilal Sinem ile Kemal Burhan evlendi
373
07 Ekim 2021 - 20:59

Seyfullah Halit ve Hanife Üner çiftinin kızları Hilal Sinem ile Burhan ve Latife Borucu çiftinin oğulları Kemal Burhan için Çırağan Sarayında düğün töreni düzenlendi. Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, genç çiftin nikâhlarını kıyarken evlilik cüzdanı sağlık çalışanı gelin kız Hilal Sinem’e verildi. Genç çiftleri mutlu günlerinde eş, dost, akraba ve sevenleri yalnız bırakmadı.

DOSTLARI ÇİFTİ YALNIZ BIRAKMADI

Düğüne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Bakkallar Odası Başkanı Özkan Şanal ve TSO Başkan Yardımcısı Mustafa Özbayram ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ile AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı da düğüne telgraf göndererek genç çiftleri tebrik etti.

ÜNER, DAVETLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Gelin kızın babası Orman Müdürlüğü çalışanlarından Seyfullah Halit Üner, mutlu günlerinde düğüne bizzat katılan, işlerinin yoğunluğu nedeniyle gelemeyip mesaj ve çiçek gönderen herkese teşekkür etti. Üner, genç çiftleri tebrik ederek bir ömür boyu mutluluklar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.