ÇORUM TİME

HIRSIZ BU KEZ MUHTARLIĞI SOYDU!

Çorum Merkez Gülabibey Mahallesi’nde muhtarlık hizmet binasına hırsız girdi. Mahalle muhtarı ise o anların güvenlik kamera görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.

HIRSIZ BU KEZ MUHTARLIĞI SOYDU!
4.381
03 Haziran 2020 - 14:01

Çorum Merkez Gülabibey Mahallesi’nde Muhtarlık hizmet binasına hırsız girdi. Alınan bilgiye göre, Gülabibey Mahallesi Muhtarlık binasına giren bir şahıs, çekmeceleri ve etrafı kontrol ettikten sonra olay yerinden ayrıldı. Ancak muhtarlık binasını soymaya kalkışan şahıs, güvenlik kameralarına yakalandı. Mahalle Muhtarı Hasan Belli, 1 Haziran gecesi muhtarlık binasına giren hırsızın kamera görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşarak şahsın yakalanması için gerekli şikayetleri yaptığını bildirdi. Hırsızın mahalle muhtarlığından 40 TL para ile bir cep telefonunu aldığı öğrenildi. Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli, “Bir bu eksikti. Halkın evi muhtarlığımıza giren hırsızın görüntüleri. Şikayetimizi yaptık, kısa zamanda bulunur inşallah” açıklamasında bulundu. Kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, kayıplara karışan hırsızının kimliğinin belirlenip yakalanması için çalışma başlattı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Kemal4 Haziran 2020 / 00:22

Mahalle muhtarın sosyal medyada kişinin görüntüsünü yayınlanması yasal olarak hakkı olduğunu sanmiyorum ve etik olarakta doğru degil. Resmi mercilerle paylaşması en doğalı.Ondan sonrası polisin görevi.

1xbetbetpasmariobet