ÇORUM TİME

HUZURLU VE OTANTİK BİR ORTAM ‘HANOĞLU KONAĞI’

HUZURLU VE OTANTİK BİR ORTAM ‘HANOĞLU KONAĞI’
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
16 Mayıs 2015 - 13:48

Son Güncelleme: 16 Mayıs 2015 13:52 9

8

7

6Yaz aylarının gelmesiyle vatandaşlarda soluğu açık alanlarda, cafe resturantlarda almaya başladı. Tarihi Hanoğlu Konağı’da yaz aylarının başlamasıyla kapalı ve açık alanıyla,  yenilenen ve çocuk oyun bahçesiyle Çorum halkının ilgisini çekmeye devam ediyor. Hanoğlu Konağı işletmecisi Melih Hanoğlu, vatandaşlara yeşil alanıyla ve tarih kokan konakla huzuru tattırdıkları için memnun olduğunu belirtti. Melih Hanoğlu, huzurlu ve otantik ortamıyla Çorumlu hemşerilerimizin geçen yaz olduğu gibi bu senede yenilenen yüzümüzle herkezi Hanoğlu Konağına davet ediyorum dedi.

Yöresel yemeklerde de ilgi odağı olmaya devam ediyor

Yöresel yemeklerle Çorum halkının damak tadına hitap eden Hanoğlu Konağı’nda, Konak siş tava, yoğurtlu ızgara köfte, konak karışık ızgara ilgi odağı oldu. Ayrıca yöresel yemekte ise Kuru Mantı, Keşkek ve Mimbar’da vatandaşların ilgi duyduğu yemekler arasında yer aldı. Yemeklerde insanların Konaktan memnun ayrıldığını dile getiren Melih Hanoğlu, müşterilerin yemeklerin ardından meşhur Osmanlı Türk Kahvesine de hayran kaldıklarını söyledi.

İnsanlar özel günlerini Hanoğlu Konağı’nda geçiriyor 

Konakda ayrıcı özel günlerde de hizmet verdiklerini belirten Melih Hanoğlu, artık insanlar düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünleri, mezuniyet geceleri ve toplu yemek gibi aktiviteleri tarihle iç içe olan mekanlarda geçirmek istiyor. Bizde bu anlamda vatandaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşların ilgisinden memnunuz. Bu anlamda da Çorumlu hemşerilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Çok sayıda kişi özel günlerini konağımızda geçirmek istiyor. Yaz ayında rezervasyonlar yoğun bir şekilde devam ediyor. Buradan düğün, nişan, kına gibi konularda hemşerilerimiz erken rezervasyon yaptırırlarsa mağduriyet yaşamamış olurlar. Böyle bir düşüncesi olanları konağımıza bekliyoruz dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ