ÇORUM TİME

İHH GENEL BAŞKANI’NDAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

İHH GENEL BAŞKANI’NDAN KÜLCÜ’YE ZİYARET
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
30 Nisan 2015 - 17:07

Son Güncelleme: 30 Nisan 2015 17:07 CBB_8231

CBB_8235Türkiye’de ve dünyadaki ihtiyaç sahibi insanlara yaptığı yardımlarla adını duyuran İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.

Konferans vermek üzere Çorum’a gelen Bülent Yıldırım, Çorum’a gelmekten son derece mutlu olduğunu belirterek Çorum’u çok güzel bulduğunu söyledi. Çorum’da bulunduğu süre içerisinde halkın Belediye hizmetlerindeki memnuniyet oranını çok yüksek gördüğünü dile getiren Bülent Yıldırım, “Sayın Belediye Başkanımızın bundan sonraki yapacağı çalışmalarında da başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra da hizmetlerine çok daha güzel bir şekilde devam eder. Halkın sevgisini de sıcak tutar.” dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de Bülent Yıldırım’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek İHH’ın çalışmalarının takdire şayan olduğunu dile getirdi. İHH’nın dünyanın herhangi bir kıtasında, herhangi bir ülkesinde meydana gelen bir felakette o bölgedeki insanların yardımına koştuğunu vurgulayan Külcü, Bülent Yıldırım’ın şahsında tüm İHH gönüllülerine teşekkür etti.

İHH Başkanı Bülent Yıldırım’ın Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaretinde AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Fatih Bolcan ile Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül ve Turhan Candan da hazır bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ