ÇORUM TİME

İSKİLİP-BAYAT YOLUNU İNCELEDİLER

AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İskilip-Bayat yolunda devam eden çalışmaları yerinde incelediler.

İSKİLİP-BAYAT YOLUNU İNCELEDİLER
825
15 Ağustos 2020 - 20:27
Bayat’ta 5 kişinin yaşamını yitirdiği yangın felaketi nedeniyle acılı ailelere başsağlığı ziyaretinde bulunan Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya ile İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, ilçe dönüşünde de yapımı süren İskilip-Bayat yolunda inceleme yaptılar. Bir süre önce yaşanan heyelan nedeniyle yeniden yapılmasına karar verilerek,  (Çorum-İskilip) Ayr-(Ankara-Çankırı) Ayr (2.Kısım) Yolu Km: 82+860-83+390 Arası Heyelan Islahı, Toprak Tesviye, Sanat Yapıları ve Üstyapı İşleri yapım işi olarak ihale edilen yoldaki çalışmaları yakından takip ederek yetkililerden bilgiler alan Milletvekilleri Ceylan ve Kaya, İskilip ile Bayat’ın yanı sıra bölgede bulunan çok sayıda ilçe ve köylerin de ulaşımını sağlayan yolun biran önce bitirilmesi için talimat verdiler.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Bilal ARSLANBUĞA16 Ağustos 2020 / 23:37

Birazda sungurlu ile tuglu köyü arasındaki yolları yapın seçim zamanı geliyor az kaldı 5 senede Bi lazım oluyoruz size başkanlar vekiller ama kusurumuzu çok görmeyin. Milletin vekili olarak milletin yolunu suyunu halledin..

paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al