ÇORUM TİME

İŞTE AK PARTİ’NİN ÇORUM’DAKİ BÜTÜN ADAYLARI

İŞTE AK PARTİ’NİN ÇORUM’DAKİ BÜTÜN ADAYLARI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
20 Ağustos 2013 - 16:30

Son Güncelleme: 2 Ekim 2020 04:31 akparti_4703ALACA: MUHAMMET EYVAZ VE ZEKİ GÜL

AK Parti açısından seçimin en zor geçtiği yerlerden biri kuşkusuz Alaca… MHP’nin ilçede söz sahibi olması seçimlerin kaderini etkiliyor. Hatırlanacağı üzere AK Parti bu ilçede girdiği ilk yerel seçimi MHP’nin adayı dönemin Belediye Başkanı Fuat İstanbullu’ya karşı kaybetmişti. O dönem AK Parti’nin adayı da “Herkese bir gül, Alaca’ya Zeki Gül” sloganı ile şimdiki Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’dü. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Alaca’da aday değişikliği yapılınca AK Parti Belediye Başkanlığında zafere uzandı. Şimdi gözler yine Alaca’da…Kulislere yansıyanlara göre Çorum Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Zeki Gül, tekrar aday olmak istiyor. Mevcut Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz da başarılı bir başkanlık döneminden sonra ikinci kez o koltuğa talip. Aynı zamanda avukat olan Muhammet Eyvaz, parti içindeki dengelerde düşünülürse Zeki Gül’e göre bir adım önde görünüyor. wm aracı

İSKİLİP: NUMAN SEZER, YUSUF ŞAHİNBAŞ, AHMET ERTEKİN, MELİH ALPSAR VE AHMET YABACIOĞLU

AK Parti’ye kurulduğu günden buyana en büyük desteği veren ilçelerden biri olan İskilip’te Belediye Başkan Adaylığı için 5 isim öne çıkıyor. Mevcut Belediye Başkanı Numan Sezer’in yanısıra Çorum Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Çiftçi Eğitim ve Yayın Şube Müdürü, Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi ve Toç-Bir-Sen 19 Nolu Çorum-Yozgat Şube Başkanı Yusuf Şahinbaş, İl Genel Meclisi eski Başkanı Ahmet Ertekin, mevcut Belediye Başkan Yardımcısı Melih Alpsar ile Ahmet Yabacıoğlu seçimlerde aday adayı olacak isimler arasında bulunuyor. Mevcut Belediye Başkanı Numan Sezer’in AK Parti’den Çorum Belediye Başkan Aday Adaylığını düşündüğü de daha önce kulislere yansımıştı.

OSMANCIK: BEKİR YAZICI, OĞUZHAN KAYA VE  SALİH FINDIK

Çorum’un büyük ilçelerinden Osmancık’ta da seçim döneminin renkli geçmesi bekleniyor. Bu ilçede AK Parti’nin ilk belediye başkanı şuanda Çorum’da Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Çorum İl Koordinatörü olarak görev yapan Emin Serdar Kurşun’du. Daha sonraki seçimde aday gösterilmemiş ve yerini Avukat Bekir Yazıcı’ya bırakmıştı. Osmancık bu dönem mevcut belediye başkanını yine değiştirebilir. Çünkü seçimde Belediye Başkanlığı için güçlü bir aday var. Uzun bir süredir Osmancık’ta AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yürüten Avukat Oğuzhan Kaya’nın da seçimde Belediye Başkanlığına aday olması bekleniyor. Ayrıca Osmancık da AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Şükrü Fındık’ın oğlu Salih Fındık da aday adayı… Muhittin Geçgin, Alaaddin Uğur, Burhanettin Arslan ve Mustafa Çıplak gibi isimlerde aday adayları olarak konuşuluyor. Eski Başkan Emin Serdar Kurşun da aday adayı olarak Osmancık’a gelirse mevcut Belediye Başkanı Bekir Yazıcı için seçim biraz zor geçecek gibi görünüyor.

SUNGURLU: SELAHADDİN UZUNKAYA, ALİ OSMAN KIYAK, AHMET AYDOĞMUŞ, AHMET KARACİF VE AKİF AKÇAN

Siyasi olarak en hareketli ilçelerin başında gelen Sungurlu’da da seçim çok adaylı bir yarışa sahne olacağa benziyor. İlçede daha şimdiden 10 aday var bile… Mevcut Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya’nın tekrar aday olacağa seçime 3 isim daha katılacak. Bir dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Nusret Bayraktar’ın Danışmanı olarak görev yapan Sungurlulu Ali Osman Kıyak ile AK Parti’nin Çorum eski Milletvekili Ahmet Aydoğmuş’un da seçimde aday olması bekleniyor. Ayrıca, Sungurlu Belediyesi eski Başkanı Ahmet Karacif’in de yeniden adaylığını açıklayacağı ifade ediliyor. AK Parti eski İlçe Başkanı Mustafa Lafcı’nın damadı Akif Akçan’ın da aday adaylığı için ismi geçiyor. Akçan, 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Sungurlu’nun en güçlü adayları arasında yer almıştı. Yine Zeki Erayhan, Ömer Tök, İbrahim Azak, İlyas Özkan ve Niyazi Dagaşan gibi isimlerde aday adayı olarak siyasi çevrelerde konuşuluyor.

KARGI: ZEKİ ŞEN, YUNUS YAĞIZ VE MUSTAFA BAŞPINAR

Kargı’nın 13 yıllık Belediye Başkanı Ahmet Hamdi Akpınar’ın kanserden yaşamını yitirmesi partili partisiz herkesi üzmüştü. Akpınar, AK Parti’ye kurulduğu yıl büyük sürpriz yapmış, o dönem ilçede Doğru Yol Partisinden Belediye Başkanlığına seçilmişti. AK Parti’nin kazanmakta güçlük çektiği ilçelerin başında gelen Kargı’da Ahmet Hamdi Akpınar’ın AK Partiye transferi ile sorun iki dönemdir bir nebzede olsa çözülmüştü. Akpınar’ın ani ölümü bu ilçede siyasi dengeleri kuşkusuz değiştirecek. Özellikle AK Parti’nin belirleyeceği aday çok önemli. Kargı’da daha şimdiden üç isim öne çıktı. Ahmet Hamdi Akpınar’ın ölümünden sonra Belediye Meclisi kararıyla Kargı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Mustafa Başpınar ile Kargı’nın tanınmış siması Zeki Şen ve Yunus Yağız Belediye Başkan aday adayları arasında yer alıyor.

MECİTÖZÜ: YAŞAR KABAKÇI, NİHAT ÖZARSLAN VE TALİP BEKTAŞ

AK Parti’nin en şanssız olduğu ilçelerden biri de Mecitözü… Her defasında ipi göğüslemeye daha çok yaklaşan AK Parti, iki seçimi de burada çok az bir oy farkıyla kaybetmişti. Çorum’un Mecitözü ilçesinde yapılan Belediye Başkanlığı seçimi, askerden izin alıp ilçeye gelerek oy kullanan 3 erin tesbit edilmesi nedeniyle iptal edilmişti. AK Parti’nin CHP’nin elinden almakta zorlandığı Mecitözün’de bu kez şans yanında olur mu bilinmez ama şimdiden 3 adayın ismi öne çıkmış durumda. AK Parti’nin bir önceki seçimde aday gösterdiği Mahalli İdareler Müdürü Nihat Özarslan, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Kabakçı ile AK Parti Belediye Meclisi eski Üyesi Talip Bektaş Mecitözü’nden aday adayı olacak isimler arasında bulunuyor.

DODURGA: BEKİR KILIÇ, MUSTAFA AYDIN, ORHAN SARI VE ŞENOL KARAKAYA

Dodurga’da da 4 isim Belediye Başkan Adaylığı için öne çıkıyor. AK Parti’nin mevcut Belediye Başkanı Bekir Kılıç, Demokrat Parti’den Belediye Başkanı seçilmiş, referamdum sürecinde partisinin tutumunu protesto ederek AK Parti saflarına katılmıştı. Yine Dodurga için ismi geçen bir diğer aday adayı da Eski Belediye Başkanı Mustafa Aydın… Son yapılan Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti’nin Adayı olarak seçimlere katılan dönemin Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Bekir Kılıç’a karşı seçimi kaybetmişti. Seçimden sonra TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in korumalığını yapması ile gündeme gelen Nustafa Aydın tekrar adaylığa hazırlanıyor. Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini yürüten Dodurgalı Orhan Sarı’nın da seçimde aday olması bekleniyor. Yine gurbetçi bir vatandaş olan ve Almanya’dan memleketine dönen Şenol Karakaya’nın da aday adayı olması bekleniyor.

UĞURLUDAĞ: ADEM İPEK, MEHMET KATARAŞ VE HALİT YILDIRIM

Bir dönem Doğru Yol Partisi’nin elinde olan ve AK Parti’nin kazanmakta güçlük çektiği ilçelerin başında gelen Uğurludağ ilçesinde mevcut Belediye Başkanı Adem İpek Belediye Başkanlığı için tekrar aday olacak. Adem İpek’in yanısıra Mehmet Kataraş ve Halit Yıldırım’ın isimleri de Belediye Başkanlığı için geçiyor.

LAÇİN: ERDAL ALTUNTAŞ VE NURETTİN KARACA

Nüfusu giderek azalan ve kapatılması düşünülen belediyelikler arasında adı sıkça geçen Laçin’de de şimdiden iki Belediye Başkan Aday Adayı bulunuyor. Mevcut Belediye Başkanı Erdal Altuntaş yerel seçimde tekrar aday olmaya hazırlanırken AK Parti İl Genel Meclisi Grup Başkanı Nurettin Karaca’nın da sürpriz bir şekilde Laçin Belediye Başkanlığına aday olması bekleniyor.

ORTAKÖY: ALİ ERGİN VE HACI AHMET BEKTAŞ

Çorum’un Ortaköy İlçesinde seçim sürecinin AK Parti’de iki adayın yarışına sahne olması bekleniyor. Mevcut Belediye Başkanı Ali Ergin’in tekrar aday olacağı seçimde karşısına sürpriz bir isim çıkıyor. Karahacip Belde Belediye Başkanı Hacı Ahmet Bektaş, Ortaköy Belediye Başkanlığına aday olmaya hazırlanıyor.

OĞUZLAR: ALİ UYANIK VE ORHAN ATEŞ

Son dönemde adı sıkça konuşulan ve Çorum’un turizmde parlayan yıldızı haline gelen Oğuzlar ilçesinde de iki başkan aday adayı bulunuyor. 2 dönemdir Oğuzlar Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ali Uyanık’ın üçüncü kez başkanlığa aday olmasının beklendiği seçimlerde karşısına bir dönem CHP’den Belediye Başkan Adayı olan Orhan Ateş’in de çıkması bekleniyor.

BAYAT: EKREM ÜNLÜ

Çorum Tapu Kadostro Müdürü iken istifa ederek Bayat’tan Belediye Başkanı seçilen Ekrem Ünlü, bu dönem yine başkanlığa aday olacak. Ekrem Ünlü, çok sürpriz bir aday çıkmaması halinde seçim sürecine tek aday olarak girecek.

BOĞAZKALE: MESUT OCAKLI VE OSMAN TANGAZOĞLU

Hititlerin Başkenti Hattuşa’ya ev sahipliği yapan Boğazkale’de iki dönemdir Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan Ali Rıza Soysat, artık kabuğuna çekiliyor. Soysat’ın yeniden aday olmayacağı seçimde AK Parti Boğazkale İlçe Teşkilatının eski ve yeni başkanı yarışacak. Bir dönem ilçe başkanlığı görevinde de bulunan AK Parti Boğazkale İl Genel Meclis Üyesi Mesut Ocaklı ile AK Parti’nin mevcut Boğazkale İlçe Başkanı Osman Tangazoğlu seçimde Belediye Başkan Aday Adayı olarak yarışacak.

ÇORUM MERKEZ ADAYLARI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin provası olarak gördüğü mahalli seçimlere sıkı hazırlanıyor. Halkın mahalli idarelerden beklentileri ve istedikleri isimler konusunda il il üç farklı araştırma ile saha taranırken, kamuoyu liderlerinin de kanaati alınacak. AK Parti teşkilatı ile temayül yoklamasının yanı sıra il milletvekillerinin de muhtemel adaylar konusunda görüşleri alınacak. Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca hazırlanan çalışmalar daha sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak partinin en üst karar organı MKYK ve MYK’da değerlendirilerek son karar verilecek.

MUZAFFER KÜLCÜ

Gözler ise Çorum’da adaylık ipini kimin göğüsleyeceği üzerinde. Parti yönetimi henüz her hangi bir isim çalışması gerçekleştirmedi. Çalışmalarda sadece halkın mevcut yönetimlerden memnuniyeti ve beklentileri ölçüldü. Çorum’da AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak kuşkusuz en güçlü aday mevcut Belediye Başkanı Muzaffer Külcü olarak görülüyor. Ancak Külcü’nün bir takım handikapları da yok değil. Özellikle adının bir takım iddialarla anılmasını rakipleri genel merkez nezdinde kullanacağa benziyor! Bu Muzaffer Külcü’nün yeniden adaylığını ne kadar etkiler bilinmez ama AK Parti’nin Teşkilat Başkan Yardımcılarından Çorum Milletvekili Murat Yıldırım’ın ismi de kamuoyunda sıkça dillendirilir oldu.

MURAT YILDIRIM

Üç dönemdir AK Parti’den Çorum Milletvekili seçilen Yıldırım, partinin 3 dönem üst üste milletvekili olma şartı nedeniyle şimdi dinlenmeye çekilecek. Kulislerde konuşulanlara göre Yıldırım’ın dinlenmek yerine aktif siyasete Belediye Başkanlığı ile devam etmek istediği ve buna da bir hayli sıcak baktığı ifade ediliyor.

AGAH KAFKAS

Bakın Agah Kafkas’a, her fırsatta Çorum’da! Sanki uygun bir zemin arayışında… Milletvekilliğinden ayrıldıktan sonra bir süre Ankara’da geçmişin muhasebesini yaptı sanırım… Doğruyu, yanlışı, kendisine destek olanı da köstek olmaya çalışanları da hepsini gördü galiba? Şimdi ise sessiz sedasız taş bina üzerinde söz sahibi olmak istiyor. Kişisel kanaatim odur ki Agâh Kafkas; belediye başkan adaylığı için en güçlü isimlerden bir tanesi olacak.

FARUK ÖZKADER

Yine perde arkası kalmayı tercih eden bir başka isimde partinin uzun yıllar il başkanlığını yapan avukat Faruk Özkader… Aslında kendisi parti içinde şansı yaver gitmeyenlerden! Her defasında teşkilatın hatırı sayılır ölçüde büyük desteği ile il başkanlığına seçilen Faruk Özkader, ne milletvekilliği, ne de belediye başkanlığı konusunda “aday adaylığının” ötesine geçemedi. Mevcut rakipleri arasında genç yaşı ve kariyeri sayesinde hep bir adım önde olmasına rağmen bunu inanılmaz biçimde eksiye dönüştürüverdi. Tabii bunda etrafındaki bir takım kişilerin büyük etkisi oldu. Özkader yaşadığı bu şansız süreçten sonra şimdi Ankara üzerinden doğru bir yolda ilerliyor. HAS Parti’nin eski başkanı şimdiki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile birlikte siyasetin gereğini yerine getiriyor. Bakalım bu yeni yol Özkader’in kaderini ne kadar değiştirecek? Bunu da hep birlikte bekleyip göreceğiz!

AHMET SAMİ CEYLAN

Siyaset gerçekten çok ilginç bir alan… Neye niyet, kime kısmet! Belki birkaç yıl öncesine gidip Ahmet Sami Ceylan’a biri “AK Parti İl Başkanı olacaksın” deseydi muhtemelen kendi de inanmayacaktı. Parti içindeki bir takım dengeler gözetilerek “emanet” edilen AK Parti İl Başkanlığı koltuğunun artık en güçlü sahibi Ahmet Sami Ceylan oldu. Hal böyle olunca ister istemez hedeflerde büyüdü. Ceylan’ın belediye başkan adaylığı için nabız yokladığı, çevresinde baskı oluşturulması halinde bu işe yeşil ışık yakacağı konuşuluyor. Ben böyle bir durumu çok büyük bir sürpriz olarak değerlendiririm. Bence bu mevcut konjonktür içerisinde Ahmet Sami Ceylan il başkanı olarak kalmalı, çünkü koltuğunu biraz daha sağlama almalı…

İSMİ GEÇEN DİĞER ADAY ADAYLARI

TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, İşadamı Mustafa Yağlı, işadamı Mahmut Köksal, Eski Merkez İlçe Başkanı Avukat Haşim Ahlatçı, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Eker, Tapu Kadastro Daire Başkanı Davut Güney, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Nurettin Özen, Avukat Hikmet Keleş ve Fatih Maden ile Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan gibi isimlerde kulislerde dillendiriliyor. Bu isimler içinde TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın siyasete pek sıcak bakmadığı yakın çevresince biliniyor. Özellikle iş dünyasından Mustafa Yağlı ve Mahmut Köksal gibi kamuoyunun yakından tanıdığı sevilen isimleri AK Parti vitrin adayı olarak siyaset meydanına çıkarabilir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
19 ADET YORUM YAPILDI
okul çanta markaları 20 Ağustos 2013 / 18:58

2014 Yılı Sungurlu Belediye başkanlığına bende adayım. Partimiz için çalışan arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

sungurluyu sevenler 20 Ağustos 2013 / 20:41

Gönlünüzden geçen adaylarımı yazıyorsunuz.Yoksa birilerine soruptamı bu bilgileri aldınız.

Metehan Çelik 21 Ağustos 2013 / 03:11

Osmancık çok şanslı bu dönem. Salih Fındık 10 numara aday hem ak partiyi hem osmancığı uçurur. Tebrik ederim hem genç hem cesur hemde başarılı bu kardeşimi

Ersen Kandemir 21 Ağustos 2013 / 03:15

Çorum merkez çekişmeli bayağa

Muttalip çelik 21 Ağustos 2013 / 03:19

Osmancık adayım Salih Fındık inşallah. 2 dönemdir Ak Parti Belediyelerinden istediği performansı alamayan ilçemiz için büyük şans. Hayırlısı olur inşallah

MUHAMMET FAZIL ATEŞ 21 Ağustos 2013 / 11:56

Haberin başlığının konuyla hiç bir ilgisi bulunmuyor. Başlıktan link tıklatmaya çalışmayın, sitenin trafiği bu şekilde artar da; artmaz.

Adem Demir 21 Ağustos 2013 / 16:44

Osmaancık için en kuvvetli aday adayı Oğuzhan Kaya ve Salih Fındık görünüyor. Halkın büyük çoğunluğu esnaf ve iş dünyasından birini görmek istiyor bu nedenle kamuoyunda Salih Fındık ismi öne çıkıyor ancak teşkilat karar verirse Oğuzhan Kaya daha önde görünüyor.Osmancık için hayırlısı olur inşallah yerel yönetimlerde girişimci genç dinamik arkadaşlar Osmancığın beklentilerini karşılayabilir

osman coştu 21 Ağustos 2013 / 18:06

İnşallah Osmancık için hayırlı olur. Salih Fındık adını duyunca sevindim, en azından genç ve farklı birisi. İnşallah onun içinde hayırlı olur. Bildiğim kadarıyla düzgün bir insan.

partili 21 Ağustos 2013 / 18:10

Artık baştan sona herşey ve herkes değişsin gözünüzü seviyim, aynı adamları evirip çevirip önümüze getirmeyin Allah aşkına, bu memlekette hiç mi adam kalmadı. Yeter yav.

AK-KARDEŞ 22 Ağustos 2013 / 11:43

Haber kaynağınız neresi bilmeyiz ama, yaptığınız haberleri iyice bir kesinliğe oturtmanız gerekir diyorum.orhan sarı kesinlikle siyasette yok.çünkü bekir başkan dayısı ve diğerleri de arkadaşı.diğer adaylara gelince biz dodurgalı olarak ak parti nin adayımız dediği gurbetçi şenol beyi aday gösterdiği taktirde kime hayırlı olsun diyeceğimizi biliyoruz.bi 5 yıl daha imzamız atılacak memleketimize inşallah.

abdullah battal 22 Ağustos 2013 / 14:13

Mecitözü ilçesi için talip bektaş çok isabetli karar olur.mevcut belediyeyi alabilek tek aday.yolun açık olsun talip bektaş

Selim seven 22 Ağustos 2013 / 14:58

Mecitözü ilçesi ak partinin iktidarı döneminde CHP nin elinden alamadığı Çorum’un tek ilçesi. Bu da gösteriyor ki ak parti aday tesbitinde ciddi hatalar yapmaktadır. Hataların önümüzdeki yerel seçimlerde tekerrür etmemesi için halkın içinden halk gibi düşünen TALİP BEKTAŞ ı seçin diyorum. Mecitözülülere de tavsiyem odur ki iki dönemdir nefsi davranıyor olmanız sebebiyle ak parti iktidarında hep muhalefetin ekmeğine yağ sürdünüz. Talip Bektaş ismi sizler için bir fırsattır değerlendirmeniz temennisi ile

bedirhan karslı 22 Ağustos 2013 / 15:55

sungurluda gecen dönem aday adayları arasındaa kamuoyunda en güçlü aday akif akçan ‘dı şüphesiz bu dönemde en güçlü adaylar arasında yerini alacakdırr allahın izniyle…umarım gecen dönem oldugu gibi yukarıdan karışan olmazz herşey halkın tercihine bırakılır…hakkı yenen akif akcan’la bu yolda yürüyecegizzz

Urludağlı 22 Ağustos 2013 / 23:35

Bir urludağlı olaraktan üzüldüm dorusu. Mevcut reis belediyeyi iflas ettirdi. mayişleri bile veremiyo. nesine güvenip aday olur bilmem.kaptanın memede kaldıysak yandık demektir. bi de ilçe başkanı kenan var. onu yazmayı unutmuşlar. ince sızı. bu kadar gargaşalıkta halit bey de aday olmaz. bizim lekler ona sahip çıksa aslında iyi bir isim. ama herkeş gendi derdine düşmüş. mhp den de remzi ağamız var. kiday durmadan ortalık karıştırmada. çok zor bizim işimiz…

mehmet KARATAŞ 26 Ağustos 2013 / 13:34

2014 uğurludağ belediye başkanlıgına bende aday adayıyım tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun

Halit 26 Ağustos 2013 / 19:36

Aday olmak herkesin en tabii hakkıdır. Aday oluyor diye insanlar eleştirilmemeli. Aday olan arkadaşlara başarılar diliyorum. Urludağlı arkadaşın yorumu hiç hoş değil bence.

Bekir Kurdoglu 23 Eylül 2013 / 13:30

Yunus Yağız beyin Kargı Belediyesine aday adaylıgını gazetenizden
ögrenmiş bulunmaktayım.
Yunus bey gibiçalışkan ve temiz bir insanın kargı belediye başkanlıgına aday olmasından dolayı gurur ve saygı duyarım

şimdiden hayırlı ve ugurlu olmasını diliyorum

mecitözülü 10 Kasım 2013 / 10:18

mecitözü ilçesinin seçimlerinde ufak bir nokta var ve bu nokta es geçilir,önemsenmez ise chp seçimi yeniden alacaktır.
mecitözünde hareketli halkla iletişim kurabilen halkın tüm sıkıntılarında telefonla iletişim kurabildiği ve geri dönüş aldığı bir isim nihat özarslan adaylığında mecitözünü ak parti bu seçimde kazanır.
Mevcut ilçe başkanı kabakçı ile bu seçimin kazanılması çok zor,diğer adaylardanda özarslan kadar ismi öne çıkan kimse yok.
İlçede değişim isteniyor ancak bu değişim kabakçı ile yada diğer adaylarla olmaz.
İlçenin makus kaderini değiştirecek kişi olarak özarslan öne çıkıyor.

Ak partili 10 Kasım 2013 / 10:37

Mecitözünün degişmesi kalkınması için bilgi birikimi belediyedeki tecrübesiyle mecitözünü çok iyi tanıyan mecitözü aşığı olan Nihat özarslandır en doğru aday

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ

eskişehir halı yıkamaçorlu halı yıkamabeylikdüzü halı yıkamamalatya halı yıkamaankara masaj salonuxslotcasibomhttps://bahisanalizleri.com/ Grandpashabet güncel girişjojobetizmir escortbetofficePusulabetKlasbahisbetkomBetco altyapılı siteleronwinbetlikebettickethilbetmegapariwonodddiyarbakır masaj salonuelazığ masaj salonuantalya psikologefes casinograndbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisizmir psikologesenyurt masaj salonubahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomhttps://www.arabaoyunu.org/bodrum escortdenizli çilingireskişehir çilingirsultanbeyli çilingircasibomcasibomcasibomcasibommarsbahis7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvolehttps://www.cekmekoyescort.net/grandpashabetadana klima24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabetbodrum klima servisiantalya klima servisivan halı yıkamaadana psikologsultangazi klima servisihilbetikimisliimajbetintobetjasminbetSivas escort bayanhttps://kilpatrickspub.com/jetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetankara günlük kiralık evmersin günlük kiralık evmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkompiabetbahiscommariobetcasibom girişbets10bahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelericasino1xbetbahis sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetbetkombahiscomcasibom girişbonusvdcasinoAliağa escortstarzbet girişMatadorbetsahabet güncelbursa günlük kiralık evmatadorbetizmir temizlik şirketleritarafbetsahabetjojobet girişankara escortladesbet girişladesbet girişladesbet girişmarsbahisCasibom güncel giriş7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetKadıköy Escortataşehir escortpendik escortantalya airport transferbeylikdüzü escortgaziemir çilingirkonya günlük kiralık evbetturkeyhttps://www.101tally.com/starzbetBeylikdüzü Escorteskişehir halı yıkamaçorlu halı yıkamabeylikdüzü halı yıkamamalatya halı yıkamaankara masaj salonuxslotcasibomhttps://bahisanalizleri.com/ Grandpashabet güncel girişjojobetizmir escortbetofficePusulabetKlasbahisbetkomBetco altyapılı siteleronwinbetlikebettickethilbetmegapariwonodddiyarbakır masaj salonuelazığ masaj salonuantalya psikologefes casinograndbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisizmir psikologesenyurt masaj salonubahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomhttps://www.arabaoyunu.org/bodrum escortdenizli çilingireskişehir çilingirsultanbeyli çilingircasibomcasibomcasibomcasibommarsbahis7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvolehttps://www.cekmekoyescort.net/grandpashabetadana klima24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabetbodrum klima servisiantalya klima servisivan halı yıkamaadana psikologsultangazi klima servisihilbetikimisliimajbetintobetjasminbetSivas escort bayanhttps://kilpatrickspub.com/jetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetankara günlük kiralık evmersin günlük kiralık evmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkompiabetbahiscommariobetcasibom girişbets10bahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelericasino1xbetbahis sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetbetkombahiscomcasibom girişbonusvdcasinoAliağa escortstarzbet girişMatadorbetsahabet güncelbursa günlük kiralık evmatadorbetizmir temizlik şirketleritarafbetsahabetjojobet girişankara escortladesbet girişladesbet girişladesbet girişmarsbahisCasibom güncel giriş7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetKadıköy Escortataşehir escortpendik escortantalya airport transferbeylikdüzü escortgaziemir çilingirkonya günlük kiralık evbetturkeyhttps://www.101tally.com/starzbetBeylikdüzü Escort