ÇORUM TİME

KAFKAS, İZMİR’DE AÇILIŞA KATILDI

KAFKAS, İZMİR’DE AÇILIŞA KATILDI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
11 Mart 2014 - 14:20

Son Güncelleme: 11 Mart 2014 14:20 IMG-20140311-WA0009Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, bir dizi araştırma ve incelemede bulunmak üzere İzmir’e gitti.Kafkas, İzmir’in Beydağı ilçesinde semt polikliniği açılışına katıldı.
Türkiye’nin, politikasını temize çeken ve makus tarihini yenen, siyasetin ölçülerini ve birimini değiştiren bir liderle 2002 yılında tanıştığını belirten Kafkas, “Bütün zinde güçlerin önünü kesme gayretlerine rağmen bu ulus, ‘bizim Tayyip’imiz, bizim liderimiz’ dedi ve bağrına bastı. O da milletini bağrına bastı ve bütün dünyada destansı bir başarının öyküsünü oluşturdu. Allah’a şükürler olsun ki 10 yıl sonra Türkiye’nin bu muvaffakiyet öyküsünde emeği geçen büyük liderimizin önderliğinde muazzam bir başarının da bu ulus altına imzaladı. Zira tarihimize baktığımızda milletin egemenliğinin, milletin etkinliğinin, milletin söz ve hükmünün hakim olduğu her dönem bu ulus huzur bulmuştur, her dönemde bu ulus mutluluk ele geçirmiştir. Her dönemde milletimizin ekmeği büyümüştür. Mevlamıza şükürler olsun Tayyip Erdoğan önderliğinde bu milletin hiç başı önüne eğilmemiş, dünyada birilerinin ev ödevi verdiği, birilerinin para verirken direktif da verdiği, para verirken yönetecekleri adamları da cüzdanın kenarına iliştirip gönderdiği Türkiye’den, o bize para verenlerin ve ihtiyacımızın meydana gelmediği, bizi onlara para verecek hale getiren bir lidere sahip ülke haline geldik.” dedi.
Kafkas, ambulans ve acil servisin gereksiz yere meşgul edilmemesi gerektiğini vurgulayarak, arayanların yüzde 80’inin dalga geçmek için aradığını belirtti. Bununla ilgili olarak Kafkas, 112 Acil Servis konusunda duyarlılık beklediğini ifade etti.
Türkiye’nin geldiği noktada, tarihi bir süreci yaşadığını altını çizen Kafkas, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geldiğimiz bu nokta, tarihimizin en ehemmiyeti günlerinden birini yaşama fırsatı veriyor bize. Bundan sonra bu ülke adam gibi yönetilmeye devam etsin. Bundan sonra bu ülkede haksızlık, yolsuzluk, soysuzluk olmasın. Bundan sonra bu ülkede henüz özgür, henüz da demokratik bir ortam yaşansın. Benim ülkemin kadınları özgür olsun diye, istedikleri gibi giyinsinler, istedikleri gibi yaşasınların kavgasını verdik. Hayallerimiz gerçek oldu. İşte karşınızda devletin memurları var. İsteyen istediği kıyafeti giyiyor ve hiç kimse de kimseden rahatsız değil. Biz Türkiye’nin bu fotoğrafı için hayatımızı verdik. Geldiğimiz bu noktada birileri rahatsız olmaya başladı.”dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ