ÇORUM TİME

KALAYCILAR ODASI’NDA SEDAT EK DÖNEMİ

KALAYCILAR ODASI’NDA SEDAT EK DÖNEMİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
13 Ocak 2014 - 17:46

Son Güncelleme: 13 Ocak 2014 17:46 KALAYCILAR ODASI SEDAT EK ÇORUM (3)Çorum Kalaycılar ve Hırdavatçılar Esnaf Odası’nda genel kurul heyecanı sona erdi. Yapılan seçim sonucunda Bilal Çetin’in koltuğuna Sedat Ek oturarak, odada yeni bir dönemi başlattı.
Mevcut Başkan Bilal Çetin ile Sedat Ek’in yarıştığı Kalaycılar ve Hırdavatçılar Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
172 oda üyesi esnafın oy kullandığı genel kurul sonunda Sedat Ek 93 oy alırken, Bilal Çetin ise 78 oy aldı.
205 Oda üyesi bulunan Kalaycılar ve Hırdavatçılar Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu ÇESOB Derviş Günday Konferans Salonu’nda yapıldı. Genel Kurul’un Divan Başkanlığını ise ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç yaptı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul’da oda gelir-gider bilançoları ve faaliyet raporu okunarak ibraz edildi. Odanın isminin Kalaycılar, Hırdavatçılar ve Bakırcılar Esnaf Odası olarak değiştirilmesi teklifi ise oy birliği kabul edildi. Sedat Ek ve Bilal Çetin’in konuşmalarının ardından seçime geçildi.
Toplam 172 oda üyesinin oy kullandığı seçimde Sedat Ek 93 oy alırken, Bilal Çetin ise 78 oy aldı. 1 oyda geçersiz sayıldı.
KALAYCILAR ODASI SEDAT EK ÇORUM (2)Sedat Ek Başkanlığı’ndaki Kalaycılar, Hırdavatçılar ve Bakırcılar Esnaf Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Abdullah Coşkun, Ömer Ölçer, Adem Guşku, Mustafa Özkazancı, Volkan Emniyet ve Ömer Düven, Denetim Kurulu ise Ahmet Sapancı, M. Hamit Duran ve Murat Yitmen’den oluştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ