ÇORUM TİME

KAYMAKAM’DAN REKTÖR ALKAN’A ZİYARET

KAYMAKAM’DAN REKTÖR ALKAN’A ZİYARET
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
13 Ağustos 2015 - 12:24

Son Güncelleme: 13 Ağustos 2015 12:24 1Ortaköy Kaymakamı Kenan Aktaş, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Kaymakam Kenan Aktaş, Hitit Üniversitesi’yle birlikte ortak çalışma ve projeler yapmak istediklerini ifade ederek Üniversitede yaşanan gelişmelerin takdire şayan olduğunu belirtti. Kaymakam Aktaş, yapılan başarılı çalışmalardan ötürü Rektör Prof. Dr. Alkan’ı ve emeği geçen herkesi tebrik etti.
Prof. Dr. Reha Metin Alkan, ikili iş birliklerini çok önemsediklerini ve ortak çalışmalara her zaman açık olduklarını dile getirerek Üniversitenin sadece Çorum merkezimizde değil, tüm ilçelerle de yakın diyalog içinde olmasından büyük bir mutluluk duyduğunu, sağlanan bu yakın iş birliklerinin sonucu olarak Üniversitenin emin adımlarla dünya ölçeğinde çalışmalar yapmaya başladığını ve önemli çalışmalara imza attığını vurguladı.
Rektör Prof. Dr. Alkan, kurumlarımızın omuz omuza vererek yapacakları çalışmalarla ve atacağı somut adımlarla daha güçlü bir şekilde hareket edeceklerini sözlerine ekleyerek Ortaköy Kaymakamı Kenan Aktaş’ın ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ