ÇORUM TİME

Son Güncelleme: 12 Mart 2014 19:30 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün Çorum mitinginde yaptığı gaf  sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında yer aldı. CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut’un ismini karıştırıp kürsüden 2 kez “Metin Nohut” diye seslenen Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı gaf ile sosyal medyayı salladı. Mitingin ardından gaf haberlerinin internete düşmesinden sonra AK Partililerle CHP’liler arasında “gaf” atışmaları yaşandı.

METİN GÖBEK ADIYMIŞ

Bu arada, mitingin ardından Kenan Nuhut’un ismine yönelik tartışmalarda tam gaz devam etti. Birçok CHP’li, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun gafını “Hayır o bir gaf değil, Kenan Beyin göbek adı Metin’dir, eşi de hep Metin diye hitap eder” şeklinde savunmak zorunda kaldı.

)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün Çorum mitinginde yaptığı gaf  sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında yer aldı. CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut’un ismini karıştırıp kürsüden 2 kez “Metin Nohut” diye seslenen Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı gaf ile sosyal medyayı salladı. Mitingin ardından gaf haberlerinin internete düşmesinden sonra AK Partililerle CHP’liler arasında “gaf” […]

KENAN NUHUT’UN GÖBEK ADI METİN’MİŞ…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
4 ADET YORUM YAPILDI
çorumlı 11 Mart 2014 / 21:24

demem oki metin demiş kenan nohuta bunda abartacak ne varki siz çıkında yolsuzlukları düşünün isim telasına düşmeyin

Hayat 11 Mart 2014 / 22:01

Bu adamı izlerken gülme krizine girecek gibi oluyorum. Ilahi kemal 🙂 daha belediye başkan adayının adını bilmeyen bir genel başkan nasıl başbakanlık yapıp bu ülkeyi yönete bilir anlamıyorum. Nohutçu Kemal 🙂

gülüyorum 12 Mart 2014 / 11:18

“Evlatlarıma helal lokma yedirmedim”diyen bir başbakandan daha masum olsa gerek…

yusuf 12 Mart 2014 / 14:17

sızın gıbı…….ben aıleme helal yedırmedım……lafından ıyı degıl mı neresını elestırıyorsunuz…..yaptıgınız hırsızlıgı bırde acıklıyorsunuz….
mılletın gozune baka baka yalanlar soyleyen basbakanınızı…nasıl desteklersınız….demek kı sızde aynı… mantıgı tasıyorsunuz…chp de olsaydı bu olaylar…once chp lıler ıstıfasını ısterdı……..koyunlar…..

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ