ÇORUM TİME

Kendilerine dua etmelerini istediler

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ile AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, engelli vatandaşları sevindirmeye ve onların hayır dualarını almaya devam ediyor.

Kendilerine dua etmelerini istediler
179
17 Kasım 2021 - 11:34

Ceylan ile Ahlatcı, Gülabibey Mahallesi’nde ikamet eden Perihan Koçak isimli engelli vatandaşın kendilerinden talep ettiği tekerlekli sandalye talebine duyarsız kalmadı. Tekerlekli sandalyeyi temin eden Ceylan ve Ahlatcı, Gülabibey Mahalle Muhtarı Hasan Belli ile İl Kadın Kolları Başkan Yardımcıları İlknur Çetin ve Cevriye Özden aracılığıyla sandalye teslim edilmesini sağladılar. Perihan Koçak ile canlı telefon bağlantısı ile görüşen Ceylan ile Ahlatcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve kendilerine hayır duada bulunmasını istediler. Bir engelliyi daha sevindirmenin mutluluğunu yaşayan Ceylan ile Ahlatcı, Koçak’a ailesi ve sevdikleri ile birlikte bundan sonraki yaşamlarını huzur içerisinde geçirmesi temennisinde bulundular. Tekerlekli sandalyeyi Koçak’a teslim eden Gülabibey Mahalle Muhtarı Hasan Benli’ye ve İl Kadın Kolları Başkan Yardımcıları İlknur Çetin ile Cevriye Özden’e teşekkür eden Ceylan, Muhtar Hasan Benli’nin gecesini gündüzünü katarak mahallenin durumunu ve vatandaşların talep ve isteklerini 7/24 kendilerini arayarak ilettiğini söyledi.

Her ihtiyaç sahibi engelli vatandaşa destek olmaya devam edeceklerini söyleyen Milletvekili Ceylan, “Çorum’da yaşayan engelli vatandaşların engelsiz bir hayat sürmesini sağlamak bizlere mutluluk veriyor” dedi. Bir engelli vatandaşın daha engelsiz bir hayat sürebilmesine vesile olduklarını belirten Ceylan, “Engelli kardeşlerimizden istediğimiz tek bir şey var. O da bizlere dua etmeleri. Bizim onların duasına ihtiyacımız var” diye konuştu. Vatandaşlara hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Ceylan, kendilerinin en büyük mutluluklarının insanlara hizmet ederek, onları sevindirmek olduğunu belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.