ÇORUM TİME

KÜLCÜ İLE CEYLAN SARMAŞ DOLAŞ…

KÜLCÜ İLE CEYLAN SARMAŞ DOLAŞ…
1.390
14 Ağustos 2013 - 21:20

akp pastaAK Parti’nin 12. kuruluş yıldönümü nedeniyle parti binasında yapılan 12. yaş kutlamasında Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın birbirlerine olan yakınlıkları dikkat çekti. İkilinin arasının olmadığı uzun bir süredir kamuoyunda konuşuluyordu. Külcü ile Ceylan AK Parti İl Başkanlığı’nda yapılan 12. kuruluş yıldönümü etkinliğinde biraraya geldi. Pastanın kesimi sırasında Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın birbirlerine pasta ikram etmesi, kutlamaya damga vurdu. Çünkü ikilinin arasının açık olduğu uzun bir süredir dillendiriliyordu.
İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda bir araya gelen çok sayıda partilinin yer aldığı programa, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün, Gençlik Kolları Başkanı Erhan Akar,akp pasta 1 ilçe ve belde teşkilat yöneticileri ve belediye başkanları katıldı.
Konuşmaların ardından parti binası önündeki balonlarla süslü alana inen parti yöneticileri ve partililer, burada 12. yıl pastasını kesti.
Birlik ve beraberlik görüntüsüne özen gösteren parti yöneticileri, hep birlikte pastayı keserken, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, birbirlerine pasta ikram etti. Partililerin bakışları arasında birbirlerine jest yapan Muzaffer Külcü ile Ahmet Sami Ceylan, düşman çatlatırcasına yakınlaştılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.