ÇORUM TİME

KÜLCÜ’DEN YALÇIN KILIÇ’A İNCE MESAJ

KÜLCÜ’DEN YALÇIN KILIÇ’A İNCE MESAJ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
04 Mart 2014 - 20:58

Son Güncelleme: 4 Mart 2014 20:58 esnaf kefalet vedat canbek çorum muzaffer külcü çesob yalçın kılıç (2)

esnaf kefalet vedat canbek çorum muzaffer külcü çesob yalçın kılıç

esnaf kefalet vedat canbek çorum muzaffer külcü çesob yalçın kılıç (1)ÇORUM Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Külcü, isim vermeden ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç’ı eleştirdi. Külcü, 30 Mart’tan sonraki yeni dönemde de Belediye olarak iyi Çorum için, esnaf için çalışmalar yapılacağını, bu süreçte de yine sayıları 10 binlerle ifade edilebilen esnaf hakkında doğru ilişkiler kurulabilecek önderlere, çözüm ortaklarına ihtiyaç olacağını vurguladı.
Bir takım insanlar, eğer esnaf üzerinde bir takım hesaplar üzerinden bir şeyler yapmaya çalışıyorlarsa, bu insanların kendileri ve esnafa zarar vereceği gibi şehre de zarar verebileceğini belirten Külcü, bunun arzu ettikleri bir durum olmadığını kaydetti.

BİRİLERİNİN ESNAF ÜZERİNDEN YAPTIĞI HESAPLARDAN HERKES ZARAR GÖRÜR

Belediye başkanı Muzaffer Külcü, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin yıllardır başkanlığını yapan Vedat Canbek’in Çorum esnafına büyüklük, ağabeylik yapan birisi olduğunu, daima esnafın derdine koşan, yardımcı olmak için çalışan biri olduğunu belirterek, kendisine Çorum esnafına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Belediye’nin esnafa yönelik Aşağı Sanayi, pazarcı esnafı gibi çalışmalarında da Vedat Canbek’in esnafın öncülüğünü, çıkarını ve şehrin geleceğini düşünerek hareket ettiğini ve kendilerine yardımcı olduğunu vurgulayan Başkan Külcü, Canbek’in bu davranışlarıyla da nasıl ahi olunabilindiğini de gösterdiğini kaydetti.
30 Mart’tan sonraki yeni dönemde de Belediye olarak iyi Çorum için, esnaf için çalışmalar yapılacağını anlatan Külcü, bu süreçte de yine sayıları 10 binlerle ifade edilebilen esnaf hakkında doğru ilişkiler kurulabilecek önderlere, çözüm ortaklarına ihtiyaç olacağını vurguladı.
Bir takım insanlar, eğer esnaf üzerinde bir takım hesaplar üzerinden bir şeyler yapmaya çalışıyorlarsa, bu insanların kendileri ve esnafa zarar vereceği gibi şehre de zarar verebileceğini belirten Külcü, bunun arzu ettikleri bir durum olmadığını kaydetti.

SİZ GÖREVE GELDİKTEN SONRA ÇORUM’UN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek de Külcü’nün çalışmalarından övgüyle bahsederken, “Sizin göreve gelmenizle birlikte Çorum’un çehresi değişti” dedi. Dr. Turhan Kılıççıoğlu’ndan sonraki zaman zarfında Çorum’un kaybettiklerinin herkesin malumu olduğunu ileri süren Vedat Canbek, “Allah yolunuzu açık etsin. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.esnaf kefalet

KARA PROPAGANDA YAPANLARA 30 MART’TA MİLLET CEVABI VERECEK

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse de, bir esnaf olarak gerek, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin gerekse çorum Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden memnun olduğunu belirtti. AK Parti teşkilatları olarak seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başladıklarını hatırlatan Mustafa Köse, seçim sürecinde Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün 5 yıl süreyle yaptıkları hizmetleri, karalama kampanyalarıyla seçim kazanmak isteyenlere, Çorum esnafının 30 Mart’ta gereken cevabı vereceğini vurguladı. Külcü, bu insanlara da karalama kampanyalarıyla bir yerlere varılamayacağını söylemek istediğini belirterek, “Karalamak yerine bu millete neler yapacaklarını anlatsınlar. 5 yıllık süreyi hangi projeleri hayata geçireceklerini söylesinler” dedi.
AK Parti’nin milletin partisi olduğunu, milletin isteğiyle de yeniden Muzaffer Külcü ile yola devam etme kararı aldığını söyleyen Köse, milletin de 30 Mart’ta istediği gibi hareket eden AK Parti’ye ve Başkan Muzaffer Külcü’ye gereken desteği vereceğine inandığını vurgularken, kara propaganda yapanların da sandıktan gereken cevabı alacağını sözlerine ekledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ