ÇORUM TİME

Çorumlu öğretmene büyük ödül

Çorum Bilge Kağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Keziban Kodaz, 2021 Küresel Öğretmen ödülüne layık görüldü.

Çorumlu öğretmene büyük ödül
797
27 Ekim 2021 - 10:40

Keziban Kodaz, aldığı 50’den fazla uzmanlık ve kişisel gelişim sertifikasının yanı sıra 34 meslek dersi için müfredat hazırlaması ve 5 ders kitabı yazması sayesinde Küresel Öğretmen Ödülleri (Global Teacher Awards) yarışmasında ilk 100’e girmeyi başarmıştı. Keziban öğretmen o büyük ödülün sahibi oldu.

KÜRESEL ÖĞRETMEN ÖDÜLÜ ALDI

Sungurlulu hemşehrimiz Muhasebe ve Finansman Öğretmeni Keziban Kodaz, 2021 Küresel Öğretmen ödülüne layık görüldü.110 ülkeden on binlerce öğretmenin başvurduğu “2021 AKS EDUCATION” tarafından Hindistan’da organize edilen eğitim nobeli olarak bilinen “Global Teacher Awards” yarışmasında uluslararası “Küresel Öğretmen” ödülünü Çorum Bilge Kağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman Öğretmeni Keziban Kodaz almayı başardı.

ÇORUM’DA YILIN ÖĞRETMENİ OLDU“

Global Teacher Awards” 110 ülke ve 6 kıtadan mesleğine olağanüstü katkılar sağlayan, öğretmede mükemmellik sergileyen, öğrencilerine olağanüstü katkılar sağlayan öğretmenleri belirlemek amacıyla dünya çapında on binlerce öğretmenin başvurduğu en prestijli ödül olarak biliniyor. Başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Keziban Kodaz, daha önce de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, 2018 yılında 24 Kasım Öğretmenler Gününde “Yılın Öğretmeni” ödülüne layık görüldü ve çeşitli kurumlar tarafından farklı ödüller aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.