hd pornoyarrak resimleri

ÇORUM TİME

MESLEK LİSESİ TORNA TEZGAHINI ALDI

TOBB OSB Meslek Lisesinin Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından 2019 destek programı kapsamında kabul edilen Uygulayarak CNC Öğreniyorum projesinin en önemli kısmı olan CNC torna tezgahı okul bünyesine kazandırıldı.

MESLEK LİSESİ TORNA TEZGAHINI ALDI
1.678
17 Temmuz 2020 - 10:42

Okul Müdürü Ramazan Yiğitoğlu proje hakkında bilgi verdi: Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından 320 bin TL hibe desteği sağlanan bu proje kapsamında tam donanımlı CNC Torna Tezgahı alınması ve bu tezgahla ilgili eğitimi gerçekleştirilmiştir. Bu tezgahın alınması ile atölyelerimizin donanım ihtiyacı tamamlanmıştır. Okulumuz Makine Teknolojisi Alan Atölyemizin büyük bir ihtiyacını karşılayacak olan bu tezgahla, öğrencilerimiz uygulamalı eğitimlerini de yapabilecektir. Projemizin hazırlanması, yazılması, sunulması ve değerlendirilmesi aşamalarında her türlü desteği veren OKA Çorum İl Bürosuna, sanayicilerimize ve Makine Alan Öğretmeni Erdoğan Anaç’a teşekkür ediyorum. Tedarikçi firma TEZMAKSAN Eğitim Görevlisi tarafından Makine Teknolojisi Alan öğretmenlerine tezgahın kurulumu, kullanımı, bakım onarımı vb. konularda 1 hafta teorik ve pratik eğitim verildi.

YENİ ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

LGS sonuçları açıklandı. Okulumuzun 90 öğrenci kontenjanı bulunmakta olup, tamamı merkezi sınav puanına göre yerleşmektedir. Öğrenciler e-okul sistemi üzerinden tercihlerini ‘Merkezî Sınavla Öğrenci Alan Okullar’ ekranından tercihinde bulunabilirler. Okulumuzun avantajlarından dolayı öğrencilerimizi okulumuzu tercih etmeye davet ediyoruz. Okulumuzda Makine, Elektrik-Elektronik ve Metal Teknolojisi alanları mevcuttur. Mezun olduktan sonra içerisinde bulunduğumuz Organize Sanayi Bölgesinde iş imkanı bulunmaktadır. Öğrencilerimiz son sene haftanın üç günü fabrikalarda staj yapmaktadırlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.