ÇORUM TİME

MHP ÇORUM’DA SÜRPRİZ YAPACAK

MHP ÇORUM’DA SÜRPRİZ YAPACAK
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
15 Aralık 2013 - 21:26

Son Güncelleme: 15 Aralık 2013 21:26 mhp çorum yerel seçim hazırlıkları (2)Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İsmail Lek, Türkiye genelinde olduğu gibi Çorum’da da 30 Mart 2014’te yapılacak mahalli idareler genel seçimlerine hazır tek partinin MHP olduğunu belirterek, bu seçimlerin MHP’nin ezici zaferiyle sonuçlanacağını ifade etti. Parti olarak seçimlerle ilgili olarak Çorum merkez ve ilçelerde sürekli anketler yaptırdıklarını da vurgulayan İsmail Lek, anket sonuçlarının da halkın MHP’ye olan teveccühünü teyit ettiğini kaydetti. Lek, “Çorum merkez ve ilçelerde tüm partiler kan kaybederken, MHP’nin istikrarlı yükselişini, Çorum merkez ve ilçe belediyelerinde MHP lehine yaşanacak değişimin habercisi olarak değerlendiriyoruz” ifadesini kullandı.

ÇORUM’DA SEÇİME EN HAZIR PARTİ MHP

mhp çorum yerel seçim hazırlıkları (1)MHP İl Başkanlığı tarafından Eninda Restaurant’ta düzenlenen ve ilçe adaylarıyla teşkilat yöneticilerinin katıldığı istişare toplantısında konuşan MHP İl Başkanı İsmail Lek, parti olarak Çorum’da 30 Mart seçimlerine en hazır partinin kendileri olduğunu söyledi. Diğer partilerin adaylarını dahi belirleyemezken, parti olarak kendilerinin 13 ilçe ve 2 belde de belediye başkan adaylarını belirlediklerini vurgulayan Lek, şu anda aday belirlemedikleri tek ilçenin Dodurga olduğunu ifade ederken, Dodurga adayını da yılbaşından önce belirleyeceklerini kaydetti.

MHP OYLARINI ARTIRDI

mhp çorum yerel seçim hazırlıkları (3)MHP olarak Çorum’da adaylarını en erken belirleyen ve seçim çalışmalarına da en erken başlayan parti olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Lek, bu durumun parti olarak seçimlere en hazır parti olduklarının gösterdiği olduğunu kaydetti. Henüz aday dahi belirleyemeyen diğer partilerin seçimi daha başlamadan kaybettiklerini ileri süren İsmail Lek, “İnşallah 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerle birlikte tüm ilçelerimizde değişim gerçekleşecektir. Tüm ilçelerimizde seçime uzun bir zaman olmasına rağmen MHP ön plana çıkmış, hemşerilerimizin yoğun ilgisi ve teveccühünü kazanmıştır. Bu teveccüh yapılan anketlere de yansımış ve yapılan tüm anketlerde diğer partiler kan kaybederken, MHP istikrarlı olarak oylarını artırmıştır. Şimdiden yapılacak olan seçimlerin ülkemize, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ