ÇORUM TİME

mustafa yıldızdoğan çorum'a geliyor2014 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Seçimler için daha önce ülkücü camianın yakından tanıdığı Atilla Yılmaz’a seçim şarkısı yaptıran Ercan Daşdan’a şimde de ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan seçim müziği yaptı.
Yıldızdoğan’ın “Haydi haydi yeni baştan, başkanımız Ercan Daşdan” şeklinde yorumladığı ve hareketli tarzıyla herkesi çoşturduğu seçim müziği şimdiden sanal alemde yerini almaya başlarken, herkes tarafından da beğenilmesi dikkat çekti.
Öte yandan ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan 28 Aralık’ta MHP İl Başkanlığı tarafından yapılacak olan aday tanıtım toplantısında Çorum’da konser verecek.

İŞTE MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN ÇORUM İÇİN YAPTIĞI O ŞARKI

2014 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Seçimler için daha önce ülkücü camianın yakından tanıdığı Atilla Yılmaz’a seçim şarkısı yaptıran Ercan Daşdan’a şimde de ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan seçim müziği yaptı. Yıldızdoğan’ın “Haydi haydi yeni baştan, başkanımız Ercan Daşdan” şeklinde yorumladığı ve hareketli […]

MHP’NİN ÇORUM ŞARKISINI DİNLEDİNİZ Mİ?

7.573
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.