ÇORUM TİME

MHP’Lİ ADAYDAN AK PARTİ’YE SERT ELEŞTİRİ

MHP’Lİ ADAYDAN AK PARTİ’YE SERT ELEŞTİRİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
16 Ekim 2015 - 11:28

Son Güncelleme: 16 Ekim 2015 11:31 mecitözü (9)Milliyetçi Hareket Partisi Çorum milletvekili adayları seçim çalışmalarına Mecitözü’nde devam etti…

Mecitözü İlçesine giden MHP’li adaylar İlçe halkı ile bir araya geldi. MHP Milletvekili adayları Prof.Dr. Vahit Doğan ve Fatih Özcan, İl Başkanı Bekir Çetin, Mecitözü İlçe Başkanı Demirel Serbest ve partililerin katıldığı ziyarette, ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlçedeki bir kahvehanede düzenlenen toplantıda halka hitap eden Milletvekili adayı Prof.Dr. Vahit Doğan, Ak Parti iktidarını eleştirdi. Çorum’un siyasiler tarafından ihmal edildiğini belirten Doğan “Çorum’da yatırım diye bir şey yok. Bunun söylediğimiz zaman bize köylere giden altyapı çalışmalarından yol çalışmalarından bahsediyorlar. Bunlar yatırım değil, devletin asli görevidir. Hizmetle yatırımın birbirine karıştırılmaması lazım. Bölgenin ekonomisini geliştirecek, halka istihdam sağlayacak hiçbir yatırım yok. Ne Çorum’un ne de ilçelerin bu anlamda yatırım almadığı görülüyor” dedi.

KAMU KURUMLARI KAPATILIYOR

İlçelerin gün geçtikçe köyü dönüştüğünü dile getiren Doğan “Kamu kurumları kapatılıyor. Hastanelerde yeteri kadar doktor yok. Gençler isiz kalıyor, halk göçe zorlanıyor” dedi. Doğan göreve gelmesi durumunda Çorum halkıyla bir arada olacağını ve sorunların çözümü için çalışacağını belirtti. Terör konusunda da Ak Parti iktidarını eleştiren MHP Milletvekili adayı Vahit Doğan, ülkenin en önemli probleminin terör sorunu olduğuna dikkat çekti.

ÜLKEMİZ PKK’NIN SİLAH DEPOSUNA ÇEVRİLDİ

13 yıldır ülkeyi yöneten Ak Parti iktidarının terör problemini çözmek yerine daha da artırdığını savunan Doğan, “Çözüm süreci ile birlikte terör örgütüne karşı operasın yapılmaması nedeniyle ülkemiz PKK’ın silah deposuna çevrildi. Bu silahlar yığılırken tedbir alması gerekenler neredeydi?” diye sordu. Terör sorunun çözemeyenlerin şimdi teröre karşı tepki mitingleri yapmasının anlamsız olduğunu belirten Doğan “Bu kabul edilebilir bir şey değil. Devlet yönetimi pardon demeye gelmez. Devlerin hata yapma lüksü yoktur. Hata yanlar bunun karşılığında o makamları terk etmelidir” dedi. MHP Çorum Milletvekili adayı Fatih Özcan’da konuşmasında, kendisinin de Mecitözülü olduğunu belirterek “Mecitözü halkına hizmet etmekten onur ve gurur duyarım” dedi. Özcan, Prof.Dr. Vahit Doğan’ın milletvekili seçilmesi halinde kendisinin de Çorum’da temsilcisi olacağını söyledi.

SAKIN OLA 1 KASIM’DA DA AYNI HATAYA DÜŞMEYİN

MHP İl Başkanı Bekir Çetin  ise  yaptığı konuşmasında, 1 Kasım Seçimlerinde Ankara’ya birden fazla  Milletvekili  göndereceklerini  belirterek “Milliyetçi Hareket Partisinin 7 Haziran seçimlerinde Çorum’da bir iddiası  yok diyenler  yine 7 Haziran’da en güzel cevabı almışlardı. Şimdi o kişilere sesleniyorum. Sakın  ola 1 Kasım’da öyle bir hataya daha düşmeyin” dedi.
mecitözü (8)

mecitözü (7)

mecitözü (6)

mecitözü (4)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ