ÇORUM TİME

Son Güncelleme: 25 Kasım 2013 23:04 ercan_dasdandan_pkkya_tepki_h2119930 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde MHP’den Çorum Belediye Başkan Adayı gösterilen eski il başkanı Avukat Ercan Daşdan, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Çevresinde çalışkanlığı ile bilinen Daşdan, milliyetçi kesimin önde gelen sanatçılarından Atilla Yılmaz’a “Başkan Ercan Daşdan Deyipte Yürü” isimli şeçim şarkısı yaptırdı.

MHP’NİN ADAYI HIZLI ÇIKTI

Çorum’da AK Parti ve CHP’de aday belirleme çalışmaları sürerken, MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan seçim çalışmalarına start verdi. Daşdan, ilk iş olarak da kendisine bir seçim şarkısı hazırlattı. Kutlu Dilek, Bozkurtlar Geliyor ve Tanrı Dağı gibi sevilen eserlerin sahibi olan ünlü sanatçı Atilla Yılmaz, MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan için stüdyoya girerek başarılı bir seçim şarkısına imza attı.

İŞTE MHP ÇORUM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN DAŞDAN’NIN SEÇİM ŞARKISI

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde MHP’den Çorum Belediye Başkan Adayı gösterilen eski il başkanı Avukat Ercan Daşdan, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Çevresinde çalışkanlığı ile bilinen Daşdan, milliyetçi kesimin önde gelen sanatçılarından Atilla Yılmaz’a “Başkan Ercan Daşdan Deyipte Yürü” isimli şeçim şarkısı yaptırdı. MHP’NİN ADAYI HIZLI ÇIKTI Çorum’da AK Parti ve CHP’de aday […]

MHP’NİN ÇORUM ADAYI SEÇİM ŞARKISI YAPTIRDI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ