ÇORUM TİME

MHP’NİN ÇORUM’DAKİ İLK ADAYI

MHP’NİN ÇORUM’DAKİ İLK ADAYI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
09 Ağustos 2013 - 17:24

Son Güncelleme: 14 Mart 2023 00:07 MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, Ortaköy’ün Aşdağul Beldesi Belediye Başkan Adayı’nın Yüksel Koç olduğunu söyledi. Daşdan, parti merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, 2009 Mahalli İdareler seçimlerinde belde belediye başkanlığına aday olan Yüksel Koç’un yeni seçin döneminde de MHP’nin Aşdağul Belde Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.
ercan_dasdan_baskanParti olarak seçim hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Daşdan, “Yerel seçimler için çalışmalara başladık. Çalışmalarımız sonunda bölge halkıyla birlikte tespit ettiğimiz sorunları biliyoruz ve bu konuda birlikte çözüm üreteceğiz. Bölge ile ilgili sağlık, eğitim, emekliler ve gençlik için hayata geçirmeyi istediğimiz projelerimiz var ve detayları kamuoyuyla paylaşacağız. MHP olarak yerel seçimlerde Çorum’da en nilüfer escort başarılı parti olacağız” diye konuştu.
Belediye başkan adaylarını da belirlemeye başladıklarını dile getiren Daşdan, 2009 Mahalli İdareler seçimlerinde Ortaköy’ün Aşdağul Beldesi belediye başkan adayı olan Yüksel Koç’un, bu dönemde de partilerinden aday olacağını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ