ÇORUM TİME

MHP’NİN MECLİS LİSTESİ BELLİ OLDU

MHP’NİN MECLİS LİSTESİ BELLİ OLDU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
14 Şubat 2014 - 10:53

Son Güncelleme: 15 Şubat 2014 16:02 mhpÇORUM’da yerel seçim hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Partiler, belediye başkan adaylarını belirledikten sonra şimdi de il genel ve belediye meclislerine aday gösterilecek isimler üzerine yoğunlaştı. AK Parti, meclis listesini ilk hazırlayan siyasi parti olurken CHP ve MHP’de listelerine son şekillerini verdi. Çorum’daki yerel seçim yarışına Ercan Daşdan öncülüğünde giren MHP’de Meclis Üyesi Adayları da büyük oranda kesinleşti.

AVUKAT ALİ BEYAZ LİSTE BAŞI

MHP’nin Belediye Meclisi Adayları listesinde ilk sırada kamuoyunun yakından tanıdığı Çorum’un sevilen avukatlarından Ali Beyaz yer alıyor. Listenin ikinci sırasında ise yine Çorum’un başarılı mimarlarından Yasemin Lek bulunuyor. Listede, eski bürokrat İnşaat Mühendisi Münir Çetin ve işadamı Murat Sezikli gibi kamuoyunun tanıdığı isimler dikkat çekiyor. Ayrıca, TSO eski Başkanvekili Sami Göktepe ile Avukat Oğuz Özkan da listede yer alan diğer adaylar…

İL GENELDE 1. SIRA MUSTAFA KARABIYIK

MHP’nin üzerinde titizlikle durduğu İl Genel Meclisinde de adaylar büyük oranda belirlendi. Kulislere yansıyanlara göre Pankobirlik Eski Yöneticilerinden Mustafa Karabıyık’ın İl Genel Meclisi için 1. sıradan aday gösterilmesine kesin gözü ile bakılıyor. Listede, Bekir Özsaçmacı, Celal Gökeşme ve İlmiye Oktay isimleri de bulunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ