ÇORUM TİME

MUHTARDAN ÖZVERİLİ ÇALIŞMA PLAKETİ

Turgut Köyü Muhtarı Celal Kaya, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı’ya Turgut Köyü’nü temsilen Çorum tarımında göstermiş oldukları özveriden dolayı kendilerine bir plaket takdim etti.

MUHTARDAN ÖZVERİLİ ÇALIŞMA PLAKETİ
239
13 Ağustos 2020 - 12:05

Turgut Köyü Muhtarı Celal Kaya, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı’ya Turgut Köyü’nü temsilen Çorum tarımında göstermiş oldukları özveriden dolayı kendilerine bir plaket takdim etti. Plaket törenine, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Birol Alanbay, katıldı. Köy muhtarı Celal Kaya tarımsal konularda çiftçilerimize yardım ve yol gösterme de birebir ilgilendiği için ve köyümüze vermiş olduğu katkılardan dolayı İl Müdürü Orhan Sarı’ya teşekkür etti. İl Müdürü Sarı, Turgut Köyü adına Muhtar Celal Kaya’ya bu nazik davranışından dolayı teşekkür ederek; kurum olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti. Sarı, “Üreterek ülkemize katma değer sağlayan çiftçilerimiz bizim için çok önemli bu yüzden her türlü hizmette önceliğimiz gerçek üreticilerin memnuniyetidir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot