ÇORUM TİME

MUSTAFA KÖSE YİNE RAHAT KAZANDI

Çorum Berberler ve Kuaförler Odası’nın Olağan Genel Kurul toplantısında mevcut Oda Başkanı Mustafa Köse, dördüncü kez oda başkanlığına seçildi.

MUSTAFA KÖSE YİNE RAHAT KAZANDI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
07 Ocak 2018 - 19:27

Son Güncelleme: 7 Ocak 2018 19:28 Afra Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen oda başkanlığı seçiminde Mustafa Köse 191 oy alarak 3. kez Oda Başkanı seçilirken, rakipleri Aşkın Çağlayan 133, Ahmet Fındıkçı 66, Cafer Tunç ise 33 oyda kaldı. Divan Başkanlığını Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş’ın yaptığı Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Oda yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunması ve ibrazı ile devam eden Genel Kurul’da konuşmaların ardından meslekte 25 yılını doldurmuş duayenlere plaketleri takdim edildi.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

Daha sonra ise seçime geçildi. Yapılan seçim sonucunda mevcut Oda Başkanı Mustafa Köse 191 oy alarak güven tazelerken, rakipleri Aşkın Çağlayan 133, Ahmet Fındıkçı 66, Cafer Tunç ise 33 oyda kaldı. Mustafa Köse Başkanlığı’ndaki Berberler ve Kuaförler Odası’nın Yönetim Kurulu Mustafa Yıldırım, Adem Okumuş, Bülent Başaran, Hüsamettin Karaman, Emre Şahin ve Seval Demirci’den oluşurken, Denetim Kurulu ise Asuman Yılmaz, Elif Esra Küçük ve Bülent Kuyumcu’dan oluştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ