ÇORUM TİME

MUZAFFER KÜLCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMA

MUZAFFER KÜLCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMA
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
22 Kasım 2013 - 18:21

Son Güncelleme: 22 Kasım 2013 18:48 muzaffer külcü çorum belediye başkanıÇORUM Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Kanal 19 televizyonunda katıldığı Son Söz isimli programda önemli açıklamalarda bulundu. AK Parti’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Gazeteci Hakan Aksu’nun sunduğu Son Söz adlı programda samimi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, son 5 yılda yapılan çalışmalardan temayüle, anket çalışmalarından belediye başkan adaylığına kadar birçok konuda önemli bilgiler verdi.

TEMAYÜL SONUÇLARI ASPARAGAS

İlk olarak geçtiğimiz hafta Belediye Başkan adaylığı için yapılan temayül hakkında bilgi veren Başkan Külcü, kamuoyunda birtakım kötü niyetli kişilerin kamuoyunu yanlış yönlendirerek sanki temayül sonuçlarının açıklanmış gibi gösterdiklerini söyledi. Bazı basın yayın organlarında yer alan temayül sonuçlarının kamuoyunu yanıltmaya yönelik asparagas haberler olduğunu savunan Külcü, “Temayül sonuçları resmi olarak açıklanması mümkün olmayan şeylerdir. Rakamlar yalan söylemez, yalancılar rakam uydurur. Biz ortaya çıkacak olan neticenin ne olduğunu az çok biliyoruz. Temayül sonuçlarından birinci çıkacağımızı da çok iyi biliyoruz. Biz tüm teşkilat mensubu kardeşlerimizle biriz, beraberiz. Fitne tohumu ekmek isteyenlere asla fırtsa vermeyiz” dedi.

AK PARTİ TEŞKİLATI İLE YAŞANAN SORUN

AK Parti teşkilatı ile hiçbir sorununun olmadığını ve olmasının da söz konusu olamayacağını dile getiren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Bizim hiç kimseyle bir sorunumuz yok. Bir evin içerisindeki iki kardeş de birbiriyle anlaşamadığı zamanlar oluyor. Bunlar hayatın içerisinde olan şeyler” dedi. Kendisinin AK Parti’nin seçilmiş bir Belediye Başkanı olduğunu hatırlatan Muzaffer Külcü, Çorum’da kendisine yönelik her partiden büyük bir teveccüh olduğunu bildiklerini belirtti. “CHP’lisinin de, MHP’lisinin de bizimle ilgili ve çalışmalarımızla ilgili neler söylediğini iyi biliyoruz.” diyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Vatandaşlarımız ne düşünüyorsa üç aşağı beş yukarı teşkilat mensubu arkadaşlarımız da aynı şeyleri düşünüyorlar. Bazı asparagas haberler çıkarılıyor. Temayülden çıktığı söylenen haberlerin hiçbirine itibar edilmesin. Teşkilat dediğiniz şey 5 kişiden 10 kişiden oluşan bir şey değildir. Benim teşkilatımla hiçbir problemim olmaz. Benimle problemi olan varsa o, onun derdidir. Ben bununla ilgilenmem. Ben 231 bin Çorumlunun Belediye Başkanıyım. Çorumlu hemşehrilerimizin beklentileri doğrultusunda Başkan olmak durumundayım. Ben iyi bir AK Partiliyim” dedi.

ÇORUMLULAR HİZMETTEN MEMNUN

Anketlerde şahsımıza karşı büyük bir teveccüh var Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum halkının yapmış oldukları işten, ortaya çıkardıkları hizmetten memnuniyetini kendilerine her fırsatta dile getirdiklerini vurgulayarak “Yapılan anketlerde % 70’ler oranında halkımızın memnuniyeti söz konusu. Bu çok önemli bir orandır. Bu anlamda biz, içi ferah olanlardanız. Nereye giderseniz gidin, Allah’a hamd olsun orada bizim çalışmalarımız, eserlerimiz var” dedi.

TV KANALI SAHİBİNE ÇOK AĞIR SÖZLER

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Son Söz adlı programda Belediye’den beklediklerini, umduklarını bulamayanların ve bunların tetikçilerinin sürekli olarak belediye hizmetlerini görmezden geldiklerini söyledi. Bu zamana kadar bu konuda hiç konuşmadığını ancak bundan sonra bu konuyla ilgili konuşacağını dile getiren Başkan Külcü, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çorum’da malum bir TV kanalı var. TV kanallarının birilerini başkan yapmaya, başbakan yapmaya, hükümet yapmaya gücünün yettiği günler çok geride kaldı. AK Parti ile birlikte bu ortadan kalktı.

BELEDİYEDEN 15 BİN TL REKLAM PARASI İSTEDİ

Bu TV kanalının Anadolu tabiriyle iki tane karın ağrısı var. Bunlardan birisi heray ayda 15.000 TL’lik reklam istedi. Kusura bakma bizim sana yedirecek, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirecek durumumuz yok. Biz bu isteğe karşı çıktık. İkincisi de bu şahsın Binevler’de bir arsası var. Hatta Binevler meselesini Çorum’un başına bela edenler de bunlar. Benim bu arsamın karşılığında bana daire verilmezse ben Binevler projesinin imar düzenlemesine müsaade etmeyeceğim. Belediye Meclis üyelerine noterden ihbarname çektirdi. Bunun hiçbir hukuki dayanağı yok. Ne yapmaya çalışıyor. Kendince kamuoyu oluşturmaya çalışıyor. 20 senedir artık millet senin ne olduğunu iyi anladı. Bu millet senin de televizyonunun da ne olduğunu iyi biliyor. Üç kuruş para için kaç takla attığını, kimlerin değirmenine su taşıdığını, kimlere tetikçilik yaptığını iyi biliyor.”

30 MART’TA USTALIK DÖNEMİ BAŞLAYACAK

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 2009 yılından bugüne baktıklarında Çorum’un her köşesinde bir çalışmanın olduğunu gördüklerini söyledi. “Son 5 yılda adeta şehre mührümüzü bastık” diyen Başkan Külcü, “Biz 2009’dan bugüne kadar geçen 5 yıla Hizmet Dolu 5 Altın Yıl diyoruz. Belediyecilikte çıraklığımızı, siyasette kalfalığımızı yaptık. İnşallah 30 Mart itibariyle de belediyecilikte kalfalığımızı, siyasette de ustalığımıza geçmiş olacağız. Başladığımız projelerimiz bitecek. Hazırlıklarını yaptığımız projelere de yeni dönemde başlayacağız inşallah” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Atabey 22 Kasım 2013 / 23:31

Yalana, dolana, talana devam diyor yani sayın başkan.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ