ÇORUM TİME

Omuz omuza çalışmaya devam

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Büyük Birlik Partisi Çorum Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Omuz omuza çalışmaya devam
137
13 Haziran 2022 - 15:04

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Büyük Birlik Partisi Çorum Teşkilatı’nı ziyaret etti. AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, beraberinde İl Başkan Yardımcısı Mustafa Alagöz, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Aktı, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Belediye Meclis Üyesi Kenan Özüyağlı ile birlikte Büyük Birlik Partisi Çorum İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Erol Kavuncu, “Ülkemizin içinden geçtiği şartları, devletimizin bekasını, ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve vatandaşlarımızın huzurunu, refahını daha da yükseltmek için yapılabilecek çalışmalar ile ilimizin beklenti ve talepleri hususlarında istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde Cumhur ittifakının 2023 zaferi için verimli bir saha çalışmasını nasıl yürütebileceğimizi konuştuk” dedi.

Kavuncu, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Dünya menfaati için doğrularından, memleket sevdasından hiçbir zaman vazgeçmeyen, kalbinde bayrak, millet sevdası ve Türkiye’nin bağımsızlık aşkı ile gerektiğinde bedel ödeyip asla boyun eğmeyen şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu bu ülkeye ve millete ömrünü adamıştır. Bu gün Muhsin Başkanın açtığı yolda bayrağı devralarak BBP Genel Başkanı değerli devlet ve siyaset adamı Mustafa Destici liderliğinde birlikte yol yürüyen kardeşlerimizle aynı idealleri ve aynı mefkûreyi paylaşıyoruz. Bu nedenle bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Büyük Birlik Partili kardeşlerimizle birlikte milletin adamları olarak; ülkemiz, milletimiz için en iyisini yapmak adına omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

Türkiye için inandığımız yolda hep birlikte ihlasla, fedakârlıkla, samimiyetle, gayretle çalışacağız. Yerli, milli ve cesur duruşumuzla aziz milletimizin kalbindeki yerimizi koruyarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde ülkemizi 2023 hedefimize, 2053 ve 2071 vizyonlarımıza milletimizin desteğiyle hep birlikte kavuşturacağız inşallah. Büyük Birlik Partisi Çorum İl Başkanı kardeşim Şakir Yıldırım’a, kıymetli Merkez İlçe Başkanımız Ali Arslan’a ve çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretimizde gösterdikleri samimi misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ