ÇORUM TİME

OSMANCIK’TA OTO PAZARI HİZMETE AÇILDI

OSMANCIK’TA OTO PAZARI HİZMETE AÇILDI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
26 Nisan 2015 - 17:50

Son Güncelleme: 26 Nisan 2015 17:52 OSMANCIK'TA ?K?NC? EL OTO PAZARI AÇILDI

OSMANCIK'TA ?K?NC? EL OTO PAZARI AÇILDI

OSMANCIK'TA ?K?NC? EL OTO PAZARI AÇILDIOsmancık Belediyesi tarafından kurulan ikinci el oto pazarının açılışı yapıldı. Oto pazarı her hafta Pazar günleri faaliyet gösterecek…

Osmancık ilçesinde kurulan ikinci el otomobil pazarında yaklaşık 300 araç görücüye çıktı. Çevre ilçelerin de yoğun ilgi gösterdiği oto pazarının açılışına Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Çorum Galericiler Sitesi Başkanı Fahri Yandık, Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Bilal Karatağ, Osmancık Ziraat Odası Başkanı Ali Osman Şahiner, belediye meclis üyeleri, oto galerici esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

OSMANCIK MERKEZ OLACAK

Belediye Başkanı Hamza Karataş, Osmancık’ın ikinci el otomobil sektöründe de bir merkez haline gelmesini arzu ettiğini söyledi.
İkinci el oto pazarının Osmancık’a eksikliği hissedilen bir çalışma olduğunu kaydeden Başkan Karataş, “Göreve başladığımız günden beri ikinci el oto pazarının eksikliğini hissediyorduk. Bu hizmeti ilçemize kazandırmak için bu Perşembe günleri sebze pazarı olarak kullanılan bu alanda bazı düzenlemeler yaptık. Buranın Perşembe pazarı günleri dışında otopark olarak kullanılmasını sağladık. Bu günde haftada bir gün hizmet verecek oto pazarının açılışını yapıyoruz. Yoğun bir katılım olması bizi mutlu etti. Artarak devamını arzu ediyoruz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

300 ARAÇ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yaklaşık 300 aracın görücüye çıktığı ikinci el oto pazarında hareketlilik ilk saatlerde başladı. Lüks araçlarında dikkat çektiği oto pazarında araç satışlarının da ilk gün için oldukça iyi olduğu gözlemlendi.

HABER KAYNAĞI: ÇORUM İHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ