ÇORUM TİME

REKTÖR ALKAN’DAN USLU’YA ZİYARET

REKTÖR ALKAN’DAN USLU’YA ZİYARET
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
15 Ocak 2015 - 17:59

Son Güncelleme: 15 Ocak 2015 17:59 REKTÖR ALKAN'DAN USLU'YA Z?YARETHitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, AK Parti Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret etti…

Rektör Alkan, “Teknokent, Merkez Laboratuvar, Meslek Yüksek Okulu 1. Etap ve Alaca Meslek Yüksek Okulu binalarımızın inşaatlarını oldukça kısa sayılabilecek bir süre içerisinde tamamlandı. Yaklaşık üç ay önce temeli atılan ve halen 4 büyük inşaatın yapıldığı Kuzey Kampüsümüz de ilerliyor. Sadece merkezde değil ilçelerimizde de inşaat çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nun bu senenin sonunda tamamlanarak hizmete girmesini hedefliyoruz. Üniversitemize vermiş olduğunuz destek ve katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.
Salim Uslu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlimizin gelişimine büyük katkı sunacağına inandığımız ve açılışı yapılacak olan Teknokent, Merkez Laboratuvarı, Meslek Yüksek Okulu 1. Etap ve Alaca Meslek Yüksek Okulu binalarımızın teslim edilecek olması memnuniyet verici gelişmelerdir. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın katılımıyla açılışlarını yapmak için gerekli girişimlerde bulunduk. Her alanda yapacağınız çalışmalarda desteğimiz artarak devam edecektir.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ