ÇORUM TİME

RESEPSİYONDA “MUHALEFET” PROTESTOSU

RESEPSİYONDA “MUHALEFET” PROTESTOSU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
31 Ağustos 2013 - 19:46

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2013 19:50 Resim 049Bu yıl 91’incisini kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Çorum Valiliği tarafından Anitta Otel’de bir resepsiyon verildi. Resepsiyona; Vali Sabri Başköy ve eşi Fatma Başköy, Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, İl Garnizon Komutanı Vekili Albay Metin Özbek, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Bülent Kantarcı, Vali yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, oda ve meslek temsilcileri, sanayici ve işadamları, STK temsilcileri, diğer protokol üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Anitta Otel’de düzenlenen ve yoğun ilgi gören 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda davetliler; Vali Sabri Başköy ve Eşi Fatma Başköy tarafından kapıda karşılandılar. Resepsiyonda Vali Sabri Başköy ve eşi Fatma Başköy, konuklarının masalarını tek tek dolaşarak onlarla yakinen ilgilendi ve sohbet etti.

CHP VE MHP İL BAŞKANLARI KATILMADI

Resim 06930 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sırasında saygı duruşunun Atatürk ve şehitlerden söz edilmeden yapılmasına tepki gösteren CHP ve MHP il başkanları ile Vali Sabri Başköy arasında tartışma çıkmış, Vali Başköy’e tepki gösteren iki il başkanı töreni terk etmişti. Gün içinde yaşanan bu gelişme akşam yapılan resepsiyonda da etkisini gösterdi. Resepsiyona CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ile MHP İl Başkanı Av. Ercan Daşdan katılmadı.  Ancak, MHP Merkez İlçe Başkanı Zeki Aşkın respsiyonda hazır bulundu.

FATMA BAŞKÖY YILDIZLI KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Resepsiyonda şık kıyafeti ile dikkat çeken Çorum Valisi Sabri Başköy’ün eşi Fatma Başköy de Resim 042yıldız işlemeli kıyafetiyle davetlilerin büyük ilgisini çekti. Yarım ayın ince bir kuşakla yıldızla buluşturulduğu kıyafet resepsiyona katılan konukların bir hayli dikkatini çekti. Resepsiyona katılan bayan davetlilerin şıklık yarışı da dikkatlerden kaçmadı.

BAĞCI EŞİYLE ÇANKAYA KÖŞKÜNDEKİ RESEPSİYONA KATILDI

Bu arada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi. Cumhurbaşkanı Gül, ilk kez başkomutan sıfatıyla Çankaya Köşkü’ndeki tören alanında, açık havada, 30 Ağustos resepsiyonu verdi. Gül, davetlileri, eşi Hayrunisa Gül ile karşıladı. Resepsiyona AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı da eşiyle birlikte katıldı.

cahit bağcı resepsiyon

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ