ÇORUM TİME

SALİM USLU CNN TÜRK VE BBC’YE KONUŞTU

SALİM USLU CNN TÜRK VE BBC’YE KONUŞTU
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
12 Eylül 2015 - 16:55

Son Güncelleme: 12 Eylül 2015 17:21 salim uslu cnn türk (2)AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi Ankara Arena Spor Salonunda yapıldı. Kongreye katılan AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu 5. Olağan Büyük Kongreyi CNN TÜRK ve BBC ekranlarında değerlendirdi…

Uslu, “Birlik içinde yenilenerek güçlendik. AK Parti tabanında ve delegesinde ciddi bir öz güven var. Bugün yaşadığımız sıkıntıları aşabilecek bir inanç, dirayet ve kararlılık var. Onu görebiliyoruz. Genel Başkanımız ve Başbakanımız konuşmasında toplumun nabzını iyi tuttu. Konuşmasında geçmişte yapılan bir kısım çalışmaları sahiplenmesi ve topyekûn mücadele, hayır’da yarışma, şer’lerle mücadele konusunda kararlılığını ortaya koymuş olması salonda benimsendi”.

MERAK EDİLEN BİNALİ YILDIRIM SORUSU

Binali Yıldım ve Yeni listeye yönelik sorulara ise Uslu, “Her Kongre biraz sıkıntılı olur. Bazı arkadaşları şahsi görüşlerini ifade etmiş olabilirler ama Sayın Bekir Bozdağ’ın Divan başkanlığı yapması çok önemlidir. Burada birliktelik, güç birliği ve Türkiye’nin menfaatlerini kendi şahsi çıkarlarımızın önünde tutma anlayışı söz konusudur. Yoksa farklı yorumlar her zaman ve her yerde olabilir. Yapılan yorumlar şahsidir ama kurumsal olarak burada eskiler yeniler birlikte başarılı bir kongre yaptık. Liste de birlikteliği güçlendiren bir liste olacaktır” dedi.

salim uslu cnn türk (1)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ