ÇORUM TİME

AK PARTİ’YE EN BÜYÜK DESTEK İSKİLİP’TEN

AK PARTİ’YE EN BÜYÜK DESTEK İSKİLİP’TEN
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
19 Ağustos 2015 - 11:41

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2015 13:14 DSC_0127Ak Parti İskilip İlçe Danışma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Ak Parti Çorum Milletvekili Lütfiye Ceritoğlu Kurt, İl Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Mesut Ceylan, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya ve parti yönetimi, Belediye Başkanı Recep Çatma, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları ile partililer katıldı.
Yapılan istişarelerin ardından konuşan İlçe Başkanı Ali Koçkaya önümüzdeki süreçte bir erken genel seçimin görüldüğünü, birlik ve beraberlik İskilip olarak yine en yüksek oy oranına ulaşacaklarını beyan etti.
İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma İskilip’te devam eden çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi. İskilip’in içinde bulunduğumuz günlerde şantiye halinde olduğunu, altyapı çalışmalarını kısa zamanda tamamlayarak asfalt çalışmasına başlamayı hedeflediklerini, üst yapıda da projelerinin uygulamaya hazır olduğunu, İskilip’in tüm altyapısını tamamlayan ilçe olarak Çorum bölgesine örnek olacağını ifade etti. Başkan Çatma üstyapıda ve turizme yönelik uygulamalarda İl Başkanlığından ve milletvekillerinden destek beklediklerini beyan etti.
DSC_0138

İSKİLİP’E HER KONUDA YARDIMCI OLACAĞIZ

Ak Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt yaptığı konuşmada parti olarak her seçim İskilip’te en yüksek oy oranına ulaştıklarını, önümüzdeki seçimler de aynı çalışma temposunun devam edeceğine olan inançlarının tam olduğunu, hazırlıkların önceden yapılmasının önemli olduğuna işaret etti. Kurt, tüm konuları istişare ederek İskilip’e her konuda yardımcı olacaklarını, katkı sunacaklarını sözlerine ekledi.
Ak Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat ise yaptığı konuşmada, her zaman adaletli ve hakkaniyetli olmaya devam edeceklerini, alınan her kararda diğer teşkilatlarda olduğu gibi İskilip teşkilatının görüşüne başvurulacağını, İskilip’in her seçim üzerine düşeni yaparak en yüksek oy oranına ulaşmayı başardığını söyledi. Yağbat İlçe Danışma toplantısına katılarak görüşlerini, taleplerini ve önerilerini kendilerine bildiren İskilip İlçe Teşkilatına, İskilip Belediye Başkanına ve partililere teşekkür etti.
DSC_0136

DSC_0130

DSC_0128

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ