ÇORUM TİME

Şekerin özelleştirilmesine karşı çıkmıştım!

AK Parti Çorum eski Milletvekili Salim Uslu, milletvekili olarak görev yaptığı dönem içerisinde Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesine karşı çıktığını ancak yetkililerin bu konuyu anlamak istemediğini söyledi.

Şekerin özelleştirilmesine karşı çıkmıştım!
576
25 Mayıs 2022 - 14:01

Hizmet-İş Sendikası Çorum Şubesinin Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Salim Uslu, milletvekilliği döneminde Çorum’a çok önemli hizmetler yapıldığını, bu hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini belirtti. Hak-İş’in her zaman mağdurun ve mazlumun yanında olduğunu, hakikati ve doğruyu dile getirdiğini kaydeden Uslu, kendisinin de milletvekilliği döneminde bu ilkeler doğrultusunda hareket ettiğini dile getirdi.

DOĞRU OLMADIĞI BUGÜN ANLAŞILDI

Uslu, “Şekerin özelleştirilmesine karşı çıktım. Orada çalışanlar mağdur olacak dedim, biz bunu halka anlatamayız dedim. Ama bürokratlar farklı bir düşünce içerisindeydi. Bugün ne yazık ki haklı çıktım. Şekerin fiyatını, şekere gelen zamları şuan hepimiz biliyoruz” dedi. Yine Et Balık Kurumu’nun özelleştirilmesine de karşı çıktığını belirten Uslu, kurumun özelleştirilmesinin doğru olmadığının bugün daha iyi anlaşıldığını dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ