ÇORUM TİME

SUNGURLU GAZETESİ 4 YAŞINDA

Çorum’un Sungurlu ilçesinde günlük yayınlanan Sungurlu Gazetesi kuruluşunun 4. yıl dönümünü gururla ve coşkuyla kutluyor.

SUNGURLU GAZETESİ 4 YAŞINDA
122
24 Ağustos 2020 - 16:00

Çorum’un Sungurlu ilçesinde günlük yayınlanan Sungurlu Gazetesi kuruluşunun 4. yıl dönümünü gururla ve coşkuyla kutluyor. Dört yıl önce yayın hayatına başlayan Sungurlu Gazetesi, kısa sürede her kesimin yakından takip ettiği, gündem belirleyen bir medya markası olmayı başardı. Yazılı basın ve internet mecrasında özel haberleri ve toplumsal konulara farklı bakış açısı getiren yayıncılık anlayışıyla Sungurlu Gazetesi, okurlarının desteğiyle Sungurlu’nun en çok okunan ve takip edilen gazetesi oldu. Haber alma hakkı ve Sungurlu’nun ihtiyaçlarını öncelikli gören bir yayın anlayışıyla objektif ve doğru haberin adresi olmaya devam eden gazetemiz, farklılıkları Sungurlu’nun zenginliği olarak sayfalarına taşıdı. Geçen dört yıllık süreçte milli ve manevi değerlerden ödün vermeden yayımlanan gazetemiz, haksız ve hukuksuz uygulamaların karşısında durarak tüm kesimlerin takdirini kazandı. Sungurlu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Behiç Akkaş, dört yıl önce haftalık olarak yayın hayatına başlayan gazetenin, bugün günlük olarak devam ettiğini ve dolu dolu 4 yılı geride bıraktıklarını belirtti. İlkeli yayın hayatından hiçbir zaman ödün vermediklerini vurgulayan Akkaş, “İlkelerimizden taviz vermeden, yayın hayatımıza ilk günkü heyecanla her geçen gün güçlenerek devam ediyoruz. Doğru ve ilkeli habercilikten hiç sapmadık ve doğru bildiğimiz bu yolda bizlerin yanında olan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şehrimizin sosyal ve kültürel yaşantısında, halkımızın duygularına tercüman olmaya devam edeceğimize ve çizgimizi hiç bozmadan halkın haber alma özgürlüğünü gözeterek yayın hayatımıza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al